Satım Uygun fiyatlı Hosting Webdiji.net 🏆 (1 Viewer)

Credits
14,315
Rating - 0%
host kapandı & domain sorguladıgımda ionos dan alınmış 1 dolara host kapandıgı icin ns yönlendirmesi yaptım bakalım o olacak mı :D

Credits
113
Rating - 0%
👉C panel satișlarimiz Bașlamiștır👈

🔱Açılıșa özel Ücretsiz bi șekilde tek seferlik C panel alma hakiniz vardir.🔱
👇Ücretsiz👇
🔱 https://webdiji.net 🔱
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Aylık Trafik
1 Adet Site Barındırma
Sınırsız E-Mail Adresi
Sınırsız MySQL
Sınırsız FTP Hesabı
Linux - cPanel
LiteSpeed - Cloudlinux
Anında Kurulum
%100 Cpu İzni

webdiji.net sizlerle♥️

➡️Hosting barındırma ve Resseler gibi hizmetlerimiz mevcut✅

➡️✨

🏆🎗️

Credits
1,130
Rating - 0%
host kapandı & domain sorguladıgımda ionos dan alınmış 1 dolara host kapandıgı icin ns yönlendirmesi yaptım bakalım o olacak mı :D
Hostinginiz açık domaininiz black keyword içerdiği için kapanmış yani kara listede olan isim kullanıyorsunuz 10 güne yakın dayanması bile güzel sahibindenle baslayan domain ismi için oldukça iyi dayanmış ismini konu başlığında söylediğim gibi dikkatli alınız diye uyardım domaininiz şikayet edildiği için unlock durumuna düşmüş 1 dolara alabilirseniz alın illegal domain sadece kişiyi gizlemek amaçlıdır çünkü tüm domainler ICANN alt yapılı çalışır nerden domain alırsanız alın ICANN kaydı olduğu için blacklistler dikkate alınır.

Credits
14,315
Rating - 0%
Hostinginiz açık domaininiz black keyword içerdiği için kapanmış yani kara listede olan isim kullanıyorsunuz 10 güne yakın dayanması bile güzel sahibindenle baslayan domain ismi için oldukça iyi dayanmış ismini konu başlığında söylediğim gibi dikkatli alınız diye uyardım domaininiz şikayet edildiği için unlock durumuna düşmüş 1 dolara alabilirseniz alın illegal domain sadece kişiyi gizlemek amaçlıdır çünkü tüm domainler ICANN alt yapılı çalışır nerden domain alırsanız alın ICANN kaydı olduğu için blacklistler dikkate alınır.
Dostum derdim dom açılsın değil zaten ben bilgi verdim insanlara yaşadığım olayı ionos dan 1 dolara alındığını

Credits
1,130
Rating - 0%

Dostum derdim dom açılsın değil zaten ben bilgi verdim insanlara yaşadığım olayı ionos dan 1 dolara alındığını
Tüm bizim gibi çalışan hostingler aracı firmalarla anlasarak domain satışı yaparlar 1 $ a sizde ionos gibi yerlerden almayı deneyebilirsiniz namecheap namesilo domainapi vb buyuk şirketler gibi küçük bir hostingde domain sağlayıcısı olmasını beklemeniz tuhaf çünkü ICANN alt yapısında domain satışı yapabilmek için whois ismini kafanıza göre belirleyebilmek için en az 1 milyona sahip olmak gerekli tabi aracı firmalarla anlasabilirsiniz ama getirsi memnun etmeyeceği gibi satış fiyatları da yüksek olacak mesela şuan openprovieder le anlaşmalıyız bizim gibi hostingerinde anlaşması orayala var orda domain başı bize gelis fiyatı en az 7 $ satacak olsak 10 $ alacak kimse olmaz nerdeyse fiyatlar aşırıya çıkar

Credits
1,130
Rating - 0%
Ek olarak çoğu domain fiyatlarını ucuzdan veren firmalar genelde ionos isimtescil vb yerler kullanıyor geçmişte yöncüden 25 TL alıp satan bi dünya firma vardı

Credits
8,976
Rating - 0%
👉C panel satișlarimiz Bașlamiștır👈

🔱Açılıșa özel Ücretsiz bi șekilde tek seferlik C panel alma hakiniz vardir.🔱
👇Ücretsiz👇
Sınırsız Disk Alanı
Sınırsız Aylık Trafik
1 Adet Site Barındırma
Sınırsız E-Mail Adresi
Sınırsız MySQL
Sınırsız FTP Hesabı
Linux - cPanel
LiteSpeed - Cloudlinux
Anında Kurulum
%100 Cpu İzni

webdiji.net sizlerle♥️

➡️Hosting barındırma ve Resseler gibi hizmetlerimiz mevcut✅

➡️✨

10 tl istiyor :)

Credits
8,976
Rating - 0%
İstemiyorum sitedeki fiyatları öyle yaklaşık 1 aydır ücretsiz verdim normalde 1 hafta verecektim 1 ay verdim ve telegramdan spy yetkini ekran görüntüsü atarak ücretsiz istiyorsun 👑
Benim yetkim yokki sadece spy üyesi oldugumu belirtmek icin attim sen olayi cok yanlis anlamissin ;)

Konuda ücretsiz yaziyor @Ritalix konuyu 10 TL olarak güncelle bari 😀😀

Users who are viewing this thread