Web Site Satışı ! (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar 2 gündür yaptığım bir site var bence fena olmadı bu siteyi satmak istiyorum site resimleri aşağıdaki gibi henüz internete koymadım alan kendisi koyabilir veya isteğe göre ben koyarım aşağıdan site resimlerine ulaşabilirsiniz.
Bu AnaSayfa

Bu da AnaSayfa Alt Kısmı Hepsi Sığmadı Buraya Bir Şeyler Eklerdim Fakat Gerek Duymadım İsteğe Göre Eklenir Merak Etmeyin Herkesin Zevki Farklıdır O Yüzden Eklemedim Dediğim Gibi İsteğe Göre Bir Şeyler Yaparız.

Burası Hakkımda Kısmı Kişi Web Sitesi Veya Kendi Hakkında İstediği Şeyleri Yazabilir Yine Bir Şeyler Yazmadım Öylesine 3 Kelime Ekledim Yine İsteğe Göre Bir Şeyler Yaparız

Burası da İletişim Kısmı Sosyal Bağlantılar Gibi Şeyler Var Özetle Site Böyle.
İsteğe Göre Tema Gibi Şeyleri Hallederiz Siteyi Kuramazsanız Yardımcı Olurum Domain/Hosting İşlerini Beraber Hallederiz Özetle Bu Kadar Ben Bu Siteyi Biraz Böyle Oyun Tarzı Yaptım İsterseniz Ticaret Yaparız İsterseniz Blog Tarzı Yaparız Fark Etmez Sertifika Gibi İşleri De Hallederiz.

Menü de Böyle :)

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Sade ve güzel duruyor. Açıkçası ben beğendim. Fakat SEO ve tasarım ekleme vs. yönünden de geliştirebilirsen, çok güzel olur.

Credits
201,695
Rating - 95.2%
Herşeyden önemlisi kendin yapmışsın. Birkaç sayfalık kişisel tanıtım siteleri için kullanılabilecek bir template gibi duruyor, tabi sen bunu html template olarakmı sunuyorsun yoksa admin panelli birşeymi ? böyle detaylarıda bence belirtirsen iyi olur.

Credits
0
Rating - 0%
Herşeyden önemlisi kendin yapmışsın. Birkaç sayfalık kişisel tanıtım siteleri için kullanılabilecek bir template gibi duruyor, tabi sen bunu html template olarakmı sunuyorsun yoksa admin panelli birşeymi ? böyle detaylarıda bence belirtirsen iyi olur.
Abi bu konularda çok acemiyim kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum bu aralar parada lazım olunca yapıp atayım dedim bir proje bir daha yapmayı düşünüyorum bu sefer javascript ile beraber yapacağım sanırım.

Users who are viewing this thread