Credits
50
Rating - 0%
web alanı nedir tam olarak sorunun derdin veya istediğin ne böyle konulara forumda nasıl izin veriyorlar anlamıyorum tamamen çöplük olmuş forum arkadaşım yardım istediğin alan bölüm konu nedir onları neden yazmıyorsunuz forumda neden böyle saçmalıyorsunuz saçma sapan içi boş gereksiz gerzek gibi konu açarak forumu çöplüğe çeviriyorsunuz derdini yardım istediğin alanı konuyu bölümü yazmazsan insanların konuna ne yazacağını düşünüyorsun

Credits
50
Rating - 0%
yani WEB başlığı açmışsın web ile alakalı okadar konu ve kategori varki hangisini sana sayayım web yazılımmı, web tasarımmı, web grafikmi, Web Hack, web yönetimi mi, ws ws yani neyle alakalı ardım istediğini yazarsan detaylı insanlarda sana ona göre yazar değilmi

Credits
122
Rating - 0%
yani WEB başlığı açmışsın web ile alakalı okadar konu ve kategori varki hangisini sana sayayım web yazılımmı, web tasarımmı, web grafikmi, Web Hack, web yönetimi mi, ws ws yani neyle alakalı ardım istediğini yazarsan detaylı insanlarda sana ona göre yazar değilmi
Web hacking rce açığı konusunda yardim isteyecem webci biri gerekiyordu neyin derdi bu

Users who are viewing this thread