Whyturk adlı üyeden şikayetciyim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

ardakaankarabulut 

en iyisi sensin derler ben demem
Credits
6,968
Rating - 100%
Öncelikle Herkese Selamlar otonun yazılımını bu yapmış olabilir ama ben bu arkadasdan satın almadım bu arkadasdan alsam eyw ama ben bundan satın almadım o yüzden istediğim gibi satışını yaparım

Credits
20,038
Rating - 100%
Öncelikle Herkese Selamlar otonun yazılımını bu yapmış olabilir ama ben bu arkadasdan satın almadım bu arkadasdan alsam eyw ama ben bundan satın almadım o yüzden istediğim gibi satışını yaparım
web mail aldım senden otoda çalısmadı sonra benden istediniz düzeltmek için saldım otoyu düzeltin diye sen satışını ypaıyorsun any deske baglanıp birlikte düzeltmeye çalstıgınızı senin onun pcsinden çektigini söylüyor cılgıntürk

ardakaankarabulut 

Credits
6,968
Rating - 100%
web mail aldım senden otoda çalısmadı sonra benden istediniz düzeltmek için saldım otoyu düzeltin diye sen satışını ypaıyorsun any deske baglanıp birlikte düzeltmeye çalstıgınızı senin onun pcsinden çektigini söylüyor cılgıntürk
Bana cılgıntürk attığında hiç iplemedim bile Ben sonrasında başkası İLE anlaştım kendisi anlattı hatta kurulumu filan ss iletebilirşm

ardakaankarabulut 

Credits
6,968
Rating - 100%
Burda sucum olsa eyw insan gibi konuşuyorduk geldin küfür ettin bellide anlaşacaktık insan gibi konuşunca

Attachments

• C7BFEACB-A8B2-454B-B389-0F7DF94342FC.jpeg
    C7BFEACB-A8B2-454B-B389-0F7DF94342FC.jpeg
    706.2 KB · Views: 10

BraveHeart 

Dostum olmaz, Hasmım Yaşamaz.
Credits
1,513
Rating - 100%
Mortal'ı severim bir çok kez başarılı ticaret yaptık, dürüst ve kaliteli birisi, başına böyle bir şey gelmesine üzüldüm. Geçmiş olsun umarım gerekeni yapılır.

ardakaankarabulut 

Credits
6,968
Rating - 100%
Mortal'ı severim bir çok kez başarılı ticaret yaptık, dürüst ve kaliteli birisi, başına böyle bir şey gelmesine üzüldüm. Geçmiş olsun umarım gerekeni yapılır.
Hocam onda sorun yok ama ben bundan almamışım diyor ki satma Buda kanıtı

Attachments

• 2AB95147-6B5D-48FC-ABB2-DA0D828FE61D.jpeg
    2AB95147-6B5D-48FC-ABB2-DA0D828FE61D.jpeg
    709.5 KB · Views: 8

Büyük İskender

Müsteşar
Credits
1,030
Rating - 100%
Webmail hala lazımsa sınırsız müq webmail var

Credits
43,826
Rating - 0%
başka birisinin yazdığı yazılımı satmak hiç etik değil ki sahibi bundan rahatsızlık duyduğunu belirtmiş... @whytürk'ün kaç kişiye sattığının bilgisi olmadığından sahibinin mağduriyetini gideremeyecektir bu nedenle de kalıcı olarak banlanmıştır.

Credits
43,826
Rating - 0%
başka birisinin yazdığı yazılımı satmak hiç etik değil ki sahibi bundan rahatsızlık duyduğunu belirtmiş... @whytürk'ün kaç kişiye sattığının bilgisi olmadığından sahibinin mağduriyetini gideremeyecektir bu nedenle de kalıcı olarak banlanmıştır.
Durum çözüldü, @whytürk'ün banı kaldırıldı.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread