Yardım Kali Linux - Termux DdOs (1 Viewer)

Credits
8
Rating - 0%
Arkadaşlar biyerdemi izledim hatırlamıyorum Oyunda biri seni yeniyormuş onun ip bulup ddos atıyon bunu nası yapılabilir birde aynı ağdaki cihazlara ddos nasıl atılır kardeşime ddos atmak istiyorum :D

CyberWolf

Filozof Heçkır
Credits
1
Rating - 0%
Bu işlerde yeni olduğun çok belli :D
1. O oyunlarda ddos atıp çökertme olayı eskide kaldı artık çok daha güçlü sunucular kullanılıyor
2. Kardeşine ddos atıp ne yapacan aq :D ha illada yapacam diyorsan kali linux'la yaparsın nasıl yapılacağını araştır hemen bulursun

Credits
8
Rating - 0%
Bu işlerde yeni olduğun çok belli :D
1. O oyunlarda ddos atıp çökertme olayı eskide kaldı artık çok daha güçlü sunucular kullanılıyor
2. Kardeşine ddos atıp ne yapacan aq :D ha illada yapacam diyorsan kali linux'la yaparsın nasıl yapılacağını araştır hemen bulursun
:D saol çok yeni değilim az aşınayım ama bulamadım sitelere atıyorlar o yüzden bulamadım

Credits
30
Rating - 0%
Arkadaşlar biyerdemi izledim hatırlamıyorum Oyunda biri seni yeniyormuş onun ip bulup ddos atıyon bunu nası yapılabilir birde aynı ağdaki cihazlara ddos nasıl atılır kardeşime ddos atmak istiyorum :D
Agam eski sunucu devri bitti be :( kardeşine yapmak istersen de bissürü ddos programı var linux için githubdan araştır çee

Users who are viewing this thread