Yardım santaj (3 Viewers)

Credits
20
Rating - 0%
Bulgaristanda yaşayan bir bayan tarafından tehdit ediliyorum santaj yapılıyor bulgaristanlı olan yada yardımcı olabilicek olan var mıdır

SpyAdmin 

Çılgın Kurt
Credits
57,601
Rating - 100%
Bulgar karısının eline düştüysen vah haline ! dolandırıcılıkları ile meşhurdurlar : ) evliysen büyük problem ama değilsen bişey olmaz atsa nolurki

Credits
201,695
Rating - 95%
toplum ahlaki yerlerde geziyor evlisin ne isin var yabanci kadinda

Şeytana uymuş , kadınlar cidden insanı yoldan çıkarıyor , para verirse ömrünün sonuna kadar vermek zorunda kalır oda onu bitirir ! ailesinin bütün iletişim adreslerini bir bahane bir yalan ile değiştirse iyi olur.

Corpse

The eyes chico, they never lie.
Credits
26,242
Rating - 0%
Geçmiş olsun kardeşim vay haline, yapacak birşey yok git eşinin sim kartını falan kır yeni al anca öyle kurtarırsın. Birde evli barklı adamsın yapma be yazıktır yengeye

Credits
0
Rating - 0%
Bulgaristanda yaşayan bir bayan tarafından tehdit ediliyorum santaj yapılıyor bulgaristanlı olan yada yardımcı olabilicek olan var mıdır
dostum bu şahıslar bildiğin çete yakınıma yaşandı para istediler vermedik kimseyede bişey atmadı ben korkmamanı tavsiye ederim. Korkmak Yerine kanıt temizle Ve Yalan uydur

Credits
8,182
Rating - 0%
Dayı her şeyi temizle kendi telefonundan atmayacağını söyle engelle sonra bir gün fake bir hesap aç o hesaptan kendine durduk yere senin ifşalarını falan atarız göndermezsen karına söyleriz ailene söyleriz yazılı bir şey yaz sonra o fake hesaba da ne diyorsun falan diye mesaj at sonra fake hesaptan karıya attığın fotoğrafları falan kendine gönder kısa bir arama yap kendine 2 3 dk açık tut telefonu kapat sonra bu arada cidden göndermiyorlar gönderirlerse de yapay zekadan fotoğraflarımı üretmişler aradığımda sesimi kaydedip kullanmışlar dersin evini içinden fotoğraf attıysan instagram storyine nudeni attığın şekil çıplak olmayan fotoğraflar yükle aha bu storyden bulmuşlar montajlamışlar falan dersin hadi eyw

Users who are viewing this thread