Yardım Toplama (AFAD) (1 Viewer)

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Merhaba Sevgili SpyHackerz Üyeleri gerçekten meydana gelen depremlerden üzgünüz
bir aracımız olmadığı için gidip canlı canlı yardım edemiyorum ama en azından
AFAD Üzerinden 3 5 demeden bişey atarsak gerçekten güzel olur Türkiye olarak çok üzgünüz
insanlar çok mağdur durumda 50 100 TL ne derseniz artık atarsınız 3 5 demeden yardım yapın
imkanınız varsa ben elime her para geçtiğinde yardım yapıyorum

Resmi Afad Yardım; (Forumda .GOV .TR Yasaklı olduğu için Linki Kısalttım
Kesinlikle Orjinal yardım sitesidir kansız değiliz fake koycak kadar)

Yardım Linki; https://bit.ly/afadyardim

123.png

#GeçmişOlsunTürkiye

Milletçe Başımız Sağolsun​

Last edited:

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Buğra Adlı Avel demiş ki bu konuda bile para kazanma peşinde link kısaltmış ARKADAŞLAR; Bit.ly Linkinden Para Kazanılmaz vALLAH 'a para için felan
yapmadım forumda .gov .tr yasak fake siteye girmeyin diye kısalttım. Yazık gerçekten bir gram aklı olmadan her s*kime karışanlardan nefret ediyorum.

Last edited:

Tiwet 

Emekli
Credits
29,182
Rating - 100%
Bir sağlıkçı olarak keşke oraya gidebilseydim yollar kapanmasaydı , kendi şehrimde aracımı doldurdum terminale götüreceğim hava şartları yüzünden bir yere gidemedım. Düşünün biz burada ulaşamazken insanlar orada nasıl bir mücadele veriyor . Bugün de forumları araştırıp birebir ihtiyacı olanları arayacağım bulamaz isem buraya yöneleceğim . Çünkü afadı aradaım bizden sıfır kazak ve ürün istedi ki bu halde bu soğukta böyle bir kural konulması çok trajikomik . Gazamız mübarek olsun arkadaşlar

Credits
0
Rating - 0%
Bir sağlıkçı olarak keşke oraya gidebilseydim yollar kapanmasaydı , kendi şehrimde aracımı doldurdum terminale götüreceğim hava şartları yüzünden bir yere gidemedım. Düşünün biz burada ulaşamazken insanlar orada nasıl bir mücadele veriyor . Bugün de forumları araştırıp birebir ihtiyacı olanları arayacağım bulamaz isem buraya yöneleceğim . Çünkü afadı aradaım bizden sıfır kazak ve ürün istedi ki bu halde bu soğukta böyle bir kural konulması çok trajikomik . Gazamız mübarek olsun arkadaşlar
Üzücü bir durum ve kátti ,
Biz yurtdışından koliler hazırladık lakin kabull edilmiyor kıyafet giysi bebeklere ( hijyenikmiş ) sadece ambalaj kábulmüş bahaneleri ayrıyetten personel dikip eşyaları kimse ayıklamasınmış çok üzücü bir durum

Users who are viewing this thread