Yardım (1 Viewer)

Credits
25
Rating - 0%
Arkadaşlar merhaba benim elimde bir wordpress password varda kıramadım bir türlü bi yardımcı olsanız ?

userr:admin
password:$BTEEelpC4sOeCPDB.xKcDsRGpx5FvS/

Credits
0
Rating - 0%
Bunu kıramazsın geri dönüşü olmayan şifreleme türüdür. Sadece brute force çekerek kırabilirsin. Ya şifreye kali üzerinde brute çek yada siteye brute uygula. Eğer sitede sql açığı filan varsa activation key üzerinden şifre sıfırlama ile şifreyi değiştirerek girebilirsin (Bu şifre wordpress sistemlerine ait bir şifredir activation'dan kastım sistem wordpress 'se eğer bunu yap). Yok ben config üzerinden mysql bağlantı kurdum şifreyi kıramadım diyorsan şifreyi değiştir kendi şifreni koy oraya.

B

BlackDewil

Bunu kıramazsın geri dönüşü olmayan şifreleme türüdür. Sadece brute force çekerek kırabilirsin. Ya şifreye kali üzerinde brute çek yada siteye brute uygula. Eğer sitede sql açığı filan varsa activation key üzerinden şifre sıfırlama ile şifreyi değiştirerek girebilirsin (Bu şifre wordpress sistemlerine ait bir şifredir activation'dan kastım sistem wordpress 'se eğer bunu yap). Yok ben config üzerinden mysql bağlantı kurdum şifreyi kıramadım diyorsan şifreyi değiştir kendi şifreni koy oraya.
olm tutturmuşsun bi kali kali. her şey kaliden mi yapılıyo? ayriyeten adam şifreyi çektiyse zaten %90 sunucudan dalmıştır. activation key ile niye uğraşsın?
http://www.openwall.com/phpass/ wordpress'in kullandığı şifreleme fw ' si bu. ister bi sunucu çekip brute aç. eğer sunucudan daldı isen amacın index atmaksa wp_post ' tan bir posta iframe ile atabilirsin. eğer amacın shell atmaksa mysql user perm'leri yapılandırılmamışsa INSERT INTO ile shell oluşturmaya çalış. eğer o da yemezse configi elindeyse ve phpMyAdmin path'i açıksa phpMyAdmin ' in güncel sürümündeki RCE yi kullanarak shell çekebilirsin. yani anlayacağın yöntem çok , hash bazlı gitme olaya.

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Kıramazsın diye birşey yok bildiğin şifreleme türüdür kırması zaman alsada kırıla bilir linux'da bununla ilgili birkaç tool var

Credits
0
Rating - 0%
Kıramazsın diye birşey yok bildiğin şifreleme türüdür kırması zaman alsada kırıla bilir linux'da bununla ilgili birkaç tool var

:s hacıyatmaz niye öyle dedin ki zaten mesajımda bundan bahsettim " Ya şifreye kali üzerinde brute çek " demişim bak :D

Credits
0
Rating - 0%
Te Allah 'ım ya :D sizin dediğiniz şeyleri zaten ben yazmışım okuma yazmanız yokmu dediklerimi tekrarlayıp duruyorsunuz.

Bunu kıramazsın geri dönüşü olmayan şifreleme türüdür.

1.) Sadece brute force çekerek kırabilirsin.

2.) Ya şifreye kali üzerinde brute çek yada siteye brute uygula.

3.) Eğer sitede sql açığı filan varsa activation key üzerinden şifre sıfırlama ile şifreyi değiştirerek girebilirsin (Bu şifre wordpress sistemlerine ait bir şifredir activation'dan kastım sistem wordpress 'se eğer bunu yap).

4.) Yok ben config üzerinden mysql bağlantı kurdum şifreyi kıramadım diyorsan şifreyi değiştir kendi şifreni koy oraya.

bak sizin için heceledim :D

B

BlackDewil

Te Allah 'ım ya :D sizin dediğiniz şeyleri zaten ben yazmışım okuma yazmanız yokmu dediklerimi tekrarlayıp duruyorsunuz.

1.) Sadece brute force çekerek kırabilirsin.

2.) Ya şifreye kali üzerinde brute çek yada siteye brute uygula.

3.) Eğer sitede sql açığı filan varsa activation key üzerinden şifre sıfırlama ile şifreyi değiştirerek girebilirsin (Bu şifre wordpress sistemlerine ait bir şifredir activation'dan kastım sistem wordpress 'se eğer bunu yap).

4.) Yok ben config üzerinden mysql bağlantı kurdum şifreyi kıramadım diyorsan şifreyi değiştir kendi şifreni koy oraya.

bak sizin için heceledim :D

sen benim mesajı tekrar oku bakalım beybisi :)

Credits
0
Rating - 0%
Ya Allah'ım nelerle uğraşıyorum ne cahil çok bilmiş adamlar var ya :D

Bakın adam şifreyi ne şekilde aldığını yazmamış değil mi ? Hı bu yüzden her ihtimali göz önünde bulundurarak ihtimallerin hepsini yazdım. Çıkarın şu at gözlüğünü bu şifre sadece database okunarak mı görünüyor :D

Dediklerimi tekrar yazıyorum iyi okuyun. Aynı mesajı çocukların anlayabileceği şekilde tekrar düzenliyorum :D

Sadece brute force çekerek kırabilirsin.

Ya şifreye kali üzerinde brute çekip kırabilirsin orada bu işe yarayan gerekli araçlar mevcuttur.

Yada siteye brute force çekebilirsin aynı mantığa çıkar ama wordpresste brute force engelleyici olma ihtimali var ise üstteki seçeneği uygula.

Eğer sitede sql açığı filan varsa activation key üzerinden şifre sıfırlama ile şifreyi değiştirerek girebilirsin. Yani eğer şifreyi sql açığı üzerinden okuduysan. (Bu şifre wordpress sistemlerine ait bir şifredir activation'dan kastım sistem wordpress 'se eğer bunu yap)

Yok ben config dosyasını okuyup serverde mysql bağlantı kurup şifreyi kıramadım diyorsan şifreyi kendi oluşturduğun " wordpress şifreni " oraya yazarak değiştirebilirsin.

B

BlackDewil

Ya Allah'ım nelerle uğraşıyorum ne cahil çok bilmiş adamlar var ya :D

Bakın adam şifreyi ne şekilde aldığını yazmamış değil mi ? Hı bu yüzden her ihtimali göz önünde bulundurarak ihtimallerin hepsini yazdım. Çıkarın şu at gözlüğünü bu şifre sadece database okunarak mı görünüyor :D

Dediklerimi tekrar yazıyorum iyi okuyun. Aynı mesajı çocukların anlayabileceği şekilde tekrar düzenliyorum :D

Sadece brute force çekerek kırabilirsin.

Ya şifreye kali üzerinde brute çekip kırabilirsin orada bu işe yarayan gerekli araçlar mevcuttur.

Yada siteye brute force çekebilirsin aynı mantığa çıkar ama wordpresste brute force engelleyici olma ihtimali var ise üstteki seçeneği uygula.

Eğer sitede sql açığı filan varsa activation key üzerinden şifre sıfırlama ile şifreyi değiştirerek girebilirsin. Yani eğer şifreyi sql açığı üzerinden okuduysan. (Bu şifre wordpress sistemlerine ait bir şifredir activation'dan kastım sistem wordpress 'se eğer bunu yap)

Yok ben config dosyasını okuyup serverde mysql bağlantı kurup şifreyi kıramadım diyorsan şifreyi kendi oluşturduğun " wordpress şifreni " oraya yazarak değiştirebilirsin.

evet dostum biz cahil , çok bilmişiz. sen bu işin nirvanasısın. konuyu amacından saptırıp kavgaya çekme , zararlı çıkarsın :)

R

Rolesa

Haci b4 den almissin gazi yazmissin :) parolalarin hash halini almasi sifreleme turu degildir tek yonlu fonksiyon oldugundan dolayi geri donus teorik olarak imkansiz hash yapilarina kriptografik yerine sadece brute saldirilari yapilir bide su kali neymis amk yav herkesin agzina kali kali beyler kali dediginiz bir sistem oyle hayal ettiginiz gibi ahmetin feysbuk sifresini goster diyince gostermiyor

Credits
0
Rating - 0%
cahiller işte anasını satim anlamıyorlar ki :D " Ölülerin ve cahillerin fikirlerini değiştiremezsiniz. "

B

BlackDewil

cahiller işte anasını satim anlamıyorlar ki :D " Ölülerin ve cahillerin fikirlerini değiştiremezsiniz. "
lan tamam en bilgili sensin , en iyi sensin kapa çeneni sus artık sal bizi bi yav allah allah.

Users who are viewing this thread