Yaş 10 wic (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Sa arkadaşlar, bugün bir arkadaşım bana fotoğraf attı ve bu fake mi diye kontrol et dedi, bende tamam dedim hızlıresim yükleyip chat'e attım, daha sonra @wictory veledi durur mu hemen boş boş saçmalamaya başladı, birtane üye'ye Linke tıkladıysan evine fbi gelir, falan telefonunu sıfırla vb. Sonra ben şikayet konusu açacağım dedim adımı lekeliyor sonuç da, bana @A tam bir kolpa dedi zaten kanıt koydum, gerçekte görsem miyawlar mışım falan, bu çocuk sınırı çok aştı artık zaten kaç kere ban yedi, saygı desen sıfır chat'e olay çıkarıyor boş boş konuşuyor, Yetti artık.

@Mectruy @Al Simmons

(Kandırmak Dolandırıcılıktır)

Kanıtlar:

IMG_20210812_200834.jpg

IMG_20210812_200847.jpg

IMG_20210812_200857.jpg

IMG_20210812_200928.jpg

Credits
5
Rating - 0%
Sa arkadaşlar, bugün bir arkadaşım bana fotoğraf attı ve bu fake mi diye kontrol et dedi, bende tamam dedim hızlıresim yükleyip chat'e attım, daha sonra @wictory veledi durur mu hemen boş boş saçmalamaya başladı, birtane üye'ye Linke tıkladıysan evine fbi gelir, falan telefonunu sıfırla vb. Sonra ben şikayet konusu açacağım dedim adımı lekeliyor sonuç da, bana @A tam bir kolpa dedi zaten kanıt koydum, gerçekte görsem miyawlar mışım falan, bu çocuk sınırı çok aştı artık zaten kaç kere ban yedi, saygı desen sıfır chat'e olay çıkarıyor boş boş konuşuyor, Yetti artık.

@Mectruy @Al Simmons

Kanıtlar:

View attachment 22786

View attachment 22787

View attachment 22788

View attachment 22789
beyin lazım oluyor bazen :D

Credits
8,104
Rating - 0%
https://www.hizliresim.com/gbaiwxo gezginler le uğraşıyodum öylesine burda ss

https://www.hizliresim.com/oxdfijv arda aniden çıktı ban yiycek falan şikayet açıcam tehdit etti onun da ss i burda

forumda insanlar la uğraşmak samimi olmak suç mu suçsa bilmiyodum ben insanlar foruma alışsın diye samimi davranıyorum gezginlere falan adam gelmiş boş konu açıyor kilitleyip çöpe taşıyın boş konu çünkü

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
https://www.hizliresim.com/gbaiwxo gezginler le uğraşıyodum öylesine burda ss

https://www.hizliresim.com/oxdfijv arda aniden çıktı ban yiycek falan şikayet açıcam tehdit etti onun da ss i burda

forumda insanlar la uğraşmak samimi olmak suç mu suçsa bilmiyodum ben insanlar foruma alışsın diye samimi davranıyorum gezginlere falan adam gelmiş boş konu açıyor kilitleyip çöpe taşıyın boş konu çünkü
İnsanları kandırmak ile samimi olunmaz, yaptığın suç kolap vb. Dedin ne kolpaligimi gördün, kanıt at ban yiyeceksin çünkü yaptığın yanlış.

Credits
8,104
Rating - 0%
arda boş konular açıp adamları rhatsız etme belki şuan önemli bişyler uğraşıyolar madem ben boş insanım forumda istemiyosun beni geçen 2k hesap için 1 saat instagramdan yazmasaydın ticaret yaptık bide seninle boş boş kolpalık yapma

Credits
5
Rating - 0%
arda boş konular açıp adamları rhatsız etme belki şuan önemli bişyler uğraşıyolar madem ben boş insanım forumda istemiyosun beni geçen 2k hesap için 1 saat instagramdan yazmasaydın ticaret yaptık bide seninle boş boş kolpalık yapma
tassak geçtigin kişi ya gerçekten telefonunu sıfırlasaydı ?

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Kolpa'nın ne demek olduğunu biliyor musun, bırak adminler karar versin.

Credits
0
Rating - 0%

@Mectruy @Al Simmons

Kanıtlar:

View attachment 22786

View attachment 22787

View attachment 22788

View attachment 22789
her linke basmican aslanim .d

Credits
0
Rating - 0%

@Mectruy @Al Simmons

Kanıtlar:

View attachment 22786

View attachment 22787

View attachment 22788

View attachment 22789

Credits
594
Rating - 0%
Seninle daha önce olmayımiz oldu, başka birşey diyemezdin zaten. Adam bana kolap diyor, log'lu link paylaşıyorum diye yalan atıyor ne boş konusu sınır etme beni.
sitenin virustotal linkini at? eğer Türkiye'de Fbi'ın gelip onu yakalayacağını sanıyorsa zaten bu forumda olmasın 3-4 sene sonra gelsin o arkadaş, taşak geçtiği besbelli.

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
sitenin virustotal linkini at? eğer Türkiye'de Fbi'ın gelip onu yakalayacağını sanıyorsa zaten bu forumda olmasın 3-4 sene sonra gelsin o arkadaş, taşak geçtiği besbelli.
Hızlıresim yükledim, ne VT testi sen nasıl karakter yoksunu insansın la, hakklı olduğum halde 10 yaşın da beyinsiz çocuğu savunuyorsun. Adam ismine leke sürüyor ne konuşuyorsun sen daha.

Credits
8,104
Rating - 0%
Dalga geçmene birşey demiyorum ama bir şahsın kolpa oldugunu idda ediyorsan bunu kanıtlaman gerek yoksa iftira atmış olacaksın ve bu yüzdende uyarı veya ban yiyebilirsin @wictory
çocukla ticaret yaptım 100 tl lik hesabı 25 tl ye verdim netflix methodu istedim 20 tl dedi beleşe vermedi bu kolpalıktır bence

Credits
594
Rating - 0%
Seninle daha önce olmayımiz oldu, başka birşey diyemezdin zaten. Adam bana kolap diyor, log'lu link paylaşıyorum diye yalan atıyor ne boş konusu sınır etme beni.
kolpa konusunda bir şey diyemem. O umrumda değil. ancak fbi dalgasını ciddiye alan bir çocuğun bu forumda işi olmasın.

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
kolpa konusunda bir şey diyemem. O umrumda değil haklısın o konuda. ancak fbi dalgasını ciddiye alan bir çocuğun bu forumda işi olmasın.
Ağa şaka mısın, karışsin da ki ya Çocuk ise? Ya gerçekten onun yüzünden telefonu sıfırlar ise?

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread