Yazılım uzmanı, grafikerler aranıyor (1 Viewer)

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Selamun aleyküm,

Arkadaşlar yeni kurduğum şirkete yazılım uzmanı (2 adet), grafiker (3 adet), bilgi güvenliği uzmanı (1 adet) aranıyor. Maaşlar dolgundur mail yolu ile cv'nizi yollayabilirsiniz.

Mail : [email protected]

Yeni kurulduk ve home ofis sistemi olacak kafanıza göre takılacaksınız iş olmazsa oyun oynayın problem değil ama şimdiden 9 Otel ve bir üniversite aldık bile. Şirket Ankara'dadır.

Last edited:
B

BlackDewil

6 yillik grafik , 6,5 yillik bilgi guvenligi ve 4 senelik yazilim tecrubem var. remote bir isse yollayayim cv'mi

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Remote bir iş değil, ancak çok sıkıştıkları zaman sana ücreti karşılığında iş paslayabiliriz sen yinede yollayabilirsin cv'ni :)

Credits
1
Rating - 0%
@FataLworm pihişpici ve linixci istersen :D benim referansım @Mectruy yalnız diyim çok sigara ve alkol içerim :D ayrıca gece geç saatlere kadar çalışırım ha birde çok kız zükerim :D sonra deme ofisde boşda kalınca karı kız takılıyonortalık peçete kaynıyor diye :D :D :D :D

Credits
1
Rating - 0%
yooook ben kendime papazım arkadaş herkes ekmeğini yer :D yok öyle bir dünya hele bir de angaradayız yani direk ben gazideyim odtüdeyim arkadaşlar var yani :D akarız babuş :D numaranı at hele ya sen :D bana :D

U

Unbalanced

Adamda para var oglummm çee

Last edited by a moderator:
Credits
0
Rating - 0%
Hocam merhaba grafikerim hali hazırda okuyorum zaten cv yolluyorum

Users who are viewing this thread