Yardım Yelloz ve Quen h.k (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Abdou

witches don't cry
Credits
3,990
Rating - 0%
Bu arkadaş hayatında hep kızlardan kazık yemiş ya da küçük düşürülümüş ayrı bi kadın düşmanlığı var amacını anlamış değilim hayata gelmek için bile bi kadına ihtiyacın varken neyin çekememezliği bu smwoskdnspwmssl

Credits
8,954
Rating - 0%
Bu arkadaş hayatında hep kızlardan kazık yemiş ya da küçük düşürülümüş ayrı bi kadın düşmanlığı var amacını anlamış değilim hayata gelmek için bile bi kadına ihtiyacın varken neyin çekememezliği bu smwoskdnspwmssl
Abla sadece soru sormuş niye triplere giriyorsun aq

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
senin gibi foruma katkısı olmayan insanların konularıma en ufak katkıda bulunmadan kavuşması zoruma gidiyor evet kadın düşmanı demişsin daha yaşın kaç ki kendine kadın diyorsun :D

Abdou

witches don't cry
Credits
3,990
Rating - 0%
senin gibi foruma katkısı olmayan insanların konularıma en ufak katkıda bulunmadan kavuşması zoruma gidiyor evet kadın düşmanı demişsin daha yaşın kaç ki kendine kadın diyorsun :D
Napim senin konunu yoksaya al geç birader banane daha açıp bi konuna baktığımı hatırlamıyorum

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Konuya adminler hariç herkes yazdı ve konuyla alakası olmayan yorumlar aldım konuyu kitler misiniz @Mehmet @SkullZ

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread