Satım Yeni Ddos/Botnet Hizmeti (2 Viewers)

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
Botnet Hizmeti:

1 Saat - 5 dolar
2 Saat - 8 Dolar
6 Saat - 25 Dolar
1 Gün - 35 Dolar

Gerçekten almak isteyen arkadaşlar telegramdan yazabilir proofları atarım onun haricinde yorumlarda istemenize gerek yok.
Direkt olarak foruma sorsanız geçmişte olan icraatlerimi söylerler :)
tg: @dufyfuck

Api satışlarımda vardır.

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
Botnet Hizmeti:

1 Saat - 5 dolar
2 Saat - 8 Dolar
6 Saat - 25 Dolar
1 Gün - 35 Dolar

Gerçekten almak isteyen arkadaşlar telegramdan yazabilir proofları atarım onun haricinde yorumlarda istemenize gerek yok.
Direkt olarak foruma sorsanız geçmişte olan icraatlerimi söylerler :)
tg: @dufyfuck

Api satışlarımda vardır.
1 gün 35$'mı 500 gbps saldırı yapan bir botneti piyasada 25$'A apisini satıyorlar kimse vermez 35$ telegramda böyle dalga konusu bile olursun ki bu fiyatlarda satman için en az 7-8k'dan fazla bota sahip olman gerek

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
1 gün 35$'mı 500 gbps saldırı yapan bir botneti piyasada 25$'A apisini satıyorlar kimse vermez 35$ telegramda böyle dalga konusu bile olursun ki bu fiyatlarda satman için en az 7-8k'dan fazla bota sahip olman gerek
Diğer botnetler ile kıyaslamazsan sevinirim. Aslında c2'yi insanların çok sorgulamamaları için botnet olarak sunduğum bir hizmet bu. Prooflar için kanalıma göz attıktan sonra düşüncelerin değişmezse yine aynı şekilde yorumunu üsteleyebilirsin :)

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
Diğer botnetler ile kıyaslamazsan sevinirim. Aslında c2'yi insanların çok sorgulamamaları için botnet olarak sunduğum bir hizmet bu. Prooflar için kanalıma göz attıktan sonra düşüncelerin değişmezse yine aynı şekilde yorumunu üsteleyebilirsin :)
kanalı atsana

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
kanka 20-30 apiye sahip adamlar zaten 25$'a 1 aylık api satıyor C2'n gereksiz pahalı ki 3-5 api satın alan adam senin vurduğun siteleri rahatça vuruyor random bi tane ddos ile ilgili tg'ye girdiğinde önüne gelen vurabiliyor senin fiyatlarına benzer günlük 35-50$'a satan birisi daha var adamın botneti 1.5 TB L4 UDP vuruyor ve yaklasık 18-20k botu var sen başkalarının API'sini satın alıp bir C2 yapıyosun ve günlüğünü 35$'a satıyorsun cidden satılmaz

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
kanka 20-30 apiye sahip adamlar zaten 25$'a 1 aylık api satıyor C2'n gereksiz pahalı ki 3-5 api satın alan adam senin vurduğun siteleri rahatça vuruyor random bi tane ddos ile ilgili tg'ye girdiğinde önüne gelen vurabiliyor senin fiyatlarına benzer günlük 35-50$'a satan birisi daha var adamın botneti 1.5 TB L4 UDP vuruyor ve yaklasık 18-20k botu var sen başkalarının API'sini satın alıp bir C2 yapıyosun ve günlüğünü 35$'a satıyorsun cidden satılmaz
Bahsettiğin apiler 100 doların üzerinde satılıyor. Amazon, apple, netflix, spotify bildiğin tüm popüler siteleri rahatça vurabiliyor :)

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
yok kanki sen gereksiz fiyat veriyosun millet senden alacagına bu adamdan alır 3-4 dolar katıp üstüne 1 ay kullanır sen günlüğü 35$ diyosun piyasadan 1 gram haberin yok
1691753432587.png

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
1691753666327.png
bu da dediğin yerleri vuran bir başka c2 servisi dostum bir c2'nin resmi bile yok sende sana c2'nin resmini at dediğimde atmak zorunda degılım diyorsun sonrada başkasının C2'sini kullanmadığını nerden bilecez dediğimde "vuruyor mu vuruyor" diyorsun burdaki 2-3 kişiyi geçtim o com piyasasında inan maximum 3'ten fazla müşteri çekemezsin

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
yok kanki sen gereksiz fiyat veriyosun millet senden alacagına bu adamdan alır 3-4 dolar katıp üstüne 1 ay kullanır sen günlüğü 35$ diyosun piyasadan 1 gram haberin yok
View attachment 40070
Dandik bir c2 ile benimkini kıyaslıyorsan bunu söylemekte haklısın evet çee. İki c2'yi bir tutma dostum, yakın zamanda da tema değişip kanala atacağım merak etme

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
Dandik bir c2 ile benimkini kıyaslıyorsan bunu söylemekte haklısın evet çee. İki c2'yi bir tutma dostum, yakın zamanda da tema değişip kanala atacağım merak etme
dandik diyosunda apileri onlardan alıyon kanzi tek başına o networku yaratabileceğini falan mı sanıyorsun :D

cash 

Owner Eternal Stresser
Credits
1,742
Rating - 100%
Bu emin konuşma gücü sana nereden geliyor anlamıyorum, bilmediğin birisi hakkında yorum yapma be yavrum çee
:D 3 senedir com içindeyim hayatında görmediğin güçleri gördüm program satışından tut c2'ye kadar her seyi sattım bilmediğin birisi hakkında yorum diyorsun leak paylasımlar yapan telegram kanallarında gezıyon pasam senin işin umrumda değil seni düşünüp konusuyoruz fiyatlardan da bir haberin yok zaten maximum 3 musterin olur dostum o fiyatlarla senin 1000 katın apiler veya senınle esit apiler aylık apilerini bile 30-40 dolara satıyor :DF:Ds:sd

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
:D 3 senedir com içindeyim hayatında görmediğin güçleri gördüm program satışından tut c2'ye kadar her seyi sattım bilmediğin birisi hakkında yorum diyorsun leak paylasımlar yapan telegram kanallarında gezıyon pasam senin işin umrumda değil seni düşünüp konusuyoruz fiyatlardan da bir haberin yok zaten maximum 3 musterin olur dostum o fiyatlarla senin 1000 katın apiler veya senınle esit apiler aylık apilerini bile 30-40 dolara satıyor :DF:Ds:sd
Çok boş konuşuyorsun be güzelim, sen git türk sitelere vurmaya devam et belki oralardan sana ekmek çıkar. çee

Users who are viewing this thread