'' Yeni Ranklar İçin Öneriler '' (1 Viewer)

Credits
4,373
Rating - 100%
Öncelikle Forumda Offline Olan Yüksek Rütbeliler İçin Bir Rank Gelebilir.
Mesela Adam 2018'de Katılmıştır 2019'a Kadar Master, Emektar Rankına Çıkmıştır.
O Günden Beri Offline Siteye Girmemiştir Bunun İçin Bir Rank Gelebilir.

Mesela Rankın İsmi : ''Emekli'' Olabilir, Forumda Gereken Yardımı Yapmış Foruma Faydası Dokunmuştur Ve Ebedi Afk Vermiştir.

CrowZ 

Rock & Davranış Bilimi
Credits
369
Rating - 0%

Mesela Rankın İsmi : ''Emekli'' Olabilir, Forumda Gereken Yardımı Yapmış Foruma Faydası Dokunmuştur Ve Ebedi Afk Vermiştir.
Kişi ebedi veya süreli Forum'dan ayrıldığı zaman genelde İmza veya Profillerin'de bunu belirtiyorlar. Fikir güzel, veya o profile özel kullanıcı adı için renk katılabilir Afk olanlar için.

Credits
1,456
Rating - 0%
Eski üye olmadığı sürece (2015-2016 veya spyhackerz ilk kurulduğu zaman olan üyeler) Pasif kalan üyelerin rankı gezgine çekiliyor gelince tekrar veriliyor ama buda güzel bir öneri rank tasarlanabilir.

Credits
4,373
Rating - 100%
Eski üye olmadığı sürece (2015-2016 veya spyhackerz ilk kurulduğu zaman olan üyeler) Pasif kalan üyelerin rankı gezgine çekiliyor gelince tekrar veriliyor ama buda güzel bir öneri rank tasarlanabilir.
Gerekli Bir Rank Değil Biliyorum Ama Güzel Bir Rank Olabilir.

Credits
201,695
Rating - 95%
Ben o tarz üyelere O.Ç diye bi rank düşündüm ,şaka tabiki. Ama guzel öneri, aslında legend rankini bu tarz kullanıyordum ama offlinr suresi belirli bir süreyi aşan legend üyelere emekli ranki verilebilir

Credits
14,481
Rating - 0%

es

Users who are viewing this thread