Yeni Üyelerin Dikkatine (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Büyük ihtimalle çoğunuz başka hack forumlarından buraya geliyorsunuz. Baştan uyaralım burası o takıldığınız forumlara benzemez vs. vs. Burda herkes kardeştir. Yeni eski farketmez her üyenin görüşü önemlidir ve saygımız aynıdır.

Burada en çok dikkatimi çeken şey; başka forumlarda yapılan tartışma ve kavgaların buraya da yansıtılmaya çalışılması.

Eski üyelerimizde böyle bişey yok yeni üyeler eski adetlerini burada uygulamaya çalışmasınlar.

Evet yeni üyelerin bu konuya dikkat etmelerini şiddetle tavsiye ederim.

A

Anarchosa

Bide millet birbirinin sitesine basıyor kavgasınıı da spy forumunda ediyorlar. Bunlara taviz verilmemesi gerekli. Ana baba yeri değil burası. Sözünün son harfine kadar katılıyorum reis

Last edited by a moderator:

Akifcan Hür 

☾★ T'ÜRK ☾★
Credits
0
Rating - 100%
Biz imt'de vardık sht'de varız bu aralar aktif olmaya başladık.
+ yeni üyeler dediğiniz gibi dikkat etmeli üstat açıklamaya aynen katılıyorum.
Yeni üyelere tavsiyem foruma katkı vermeniz 3 kuruşa 5 köfte yok burası diğer forumlar gibi emekleriniz p*ç olup sonra ayrılacağınız bir yer değil ne ekerseniz onu biçersiniz komutancılık oynamıyor burada kimse :D yöneticiler arkadaşınız gibi davranıyor kimse kimseyi ezmiyor relax olun yaniçee

Uzman

Jason Voorhees
Credits
0
Rating - 0%
Dediklerine katılıyorum , Spy bir çok site'den farklı çünkü burda olan gidişat belli .
Yeni gelen üyeler ise zamanla zaten burda olan olayları kavrayarak olması gereken gibi hareket etmeye başlayacaktır.

Credits
0
Rating - 0%
Ben de dediklerine katılıyorum ama birsey dikkatimi çekti burdaki kişiler hep Türk sitelerine saldırı düzenliyor ama bizim amacımız Türkiyeyi ve Türk sitelerini korumak değil mi???

Credits
0
Rating - 0%
Konulara mesaj ve beğene gönderebilmek için ne yapmamız gerekmektedir arkadaşlar ?

Credits
0
Rating - 0%
olm qwıodkwq çok güzel demişsinizde 20 online üyeli foruma 20 tane mod admin co bilmemne yetki vermişiniz forumda normal üye kalmadı ibneler :D mec bi çeki düzen ver foruma amk

Users who are viewing this thread