Yoncu Bypass 2016 New (1 Viewer)

Credits
100
Rating - 0%
Gerçekten tebrikler yöncü gibi burnu havada sistemlerine sonuna kadar güvenen bir firmaya bypass etmek takdire şayan.

Credits
5
Rating - 0%
e geçiyorum zaten şuan hala işliyor benim methodum videoda çektim yayınlamıyorum zarar verirler türk sitelerine diye,php'nin unutulmuş bir fonksiyonu sayesinde basitce geçiliyor.
bunlar çok uğraşıyo la bilsem bu kadar uğraşcam bulaşmam swye :D 3 sn işlem tamam

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar yoncu 2016 serverini bypass ettim nedeni ise warez,hack,adult sitelerini barındırdıgı için test için herhangi bi serverine girdim şimdi şu kendine yoncuye yaslıyan arkadaşlara sırayla ugruyacagım
happy.gif

Gerekli materyalleri rep verip PM ile istiyenlere atacagim nedeni ise şuan tr de bypasslıyan
yok ve herkesin eline geçmesini istemiyorum mesaj sayısı yüksek olması yeterli herşey videoda ..

Rica etsem banada iletebilirmisiniz,Alperen bey.

Teşekkürler, kolay gelsin.

Alperen50

Müptezel Boksör
Credits
0
Rating - 0%
Ya şu beni eleştirenler siz daha iyisini yapabiliyorsanız yapın yapamıyorsanız susun boşa çene yapmayın laf kasmayın burda boş boş

Credits
0
Rating - 0%
Kardes rep verip öm den yazana vericem demişsin de kimseye verdiğin yok galiba 2 gün oldu yazalı ?

Credits
0
Rating - 0%
tebrikler, Adam yapıyor yaw :)

kolay geçiliyordu ama işte yeni güncelleme geldi galiba, bi daha ii uğraşmak lazım. ama geçilebileceğini inaniyorum :)

Credits
1
Rating - 0%
Öncelikle Tebrikler :)

Rica etsem banada gerekli materyalleri iletebilir misiniz? Özelden mesaj yazdım size :)

Last edited:

Users who are viewing this thread