Yorum Üstüne Açılan konu değerlendirmeden Kapatılıyor. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
2,226
Rating - 100%
Kardeşim @Elessya önce sikik egonu kontrol altına al tartışma konusu açıyorum BU KADAR YETER DİYİP kapatıyorsun açan konuma da müdahale etme de az durum üzerine konuşalım ne bu sıkı yönetim hareketleri?

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
"Ego" yaptığımı düşünmüyorum düzgün durup ban yemeseydin hiç bir yönetici sana durduk yere ban atmaz.
Takıma küfür ettiğin için Değil Chatin huzurunu bozma diye ban atmışlardır.

Last edited:
Credits
2,226
Rating - 100%
"Ego" yaptığımı düşünmüyorum düzgün durup ban yemeseydin hiç bir yönetici sana durduk yere ban atmaz.
Kardeşim sıkıntın veya savunma hastalığın mı var tartışıyoruz sanane takıma küfür ettim diye ban mı yenir amk kız da bana havlama dedi o neden ban yemedi hiç bir zaman tek taraflı gerginlik yaşanmaz.

Credits
282,629
Rating - 0%
Kardeşim sıkıntın veya savunma hastalığın mı var tartışıyoruz sanane takıma küfür ettim diye ban mı yenir amk kız da bana havlama dedi o neden ban yemedi hiç bir zaman tek taraflı gerginlik yaşanmaz.
20220627_184817.jpg
AYNEN TAHRIK ETME YOK BANA HAKARET YOK DEGERLERIME SÖVME YOK GUZELCE KONUSMUSSUN YA TROLL INSANSIN BOŞA YORMA KENDINI

Credits
0
Rating - 0%
forumda ne zaman bir takıma küfretmek ban sebebi oldu?
ailevi veya manevi değer mi? futbol takımı olan bu spor spor.
siz halen kendinizi bir yere ait hissetmek için davranmaya devam ederseniz, kendinize ve çevrenizdekilere yazık edersinz.
bu forumdan adam olmaz.

Credits
282,629
Rating - 0%
forumda ne zaman bir takıma küfretmek ban sebebi oldu?
ailevi veya manevi değer mi? futbol takımı olan bu spor spor.
siz halen kendinizi bir yere ait hissetmek için davranmaya devam ederseniz, kendinize ve çevrenizdekilere yazık edersinz.
bu forumdan adam olmaz.
Benim tüm olaylarimda başını cıkarma sorunun varsa acik acik soyle seni zerre ilgilendirmiyor. O kisi her zmaan her forumda bunu bana yapiyor kasıtlı olayın ic yuzunu bilmeden müdahil etmeyin.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Şikayet konuların tekrar açıldı, uyarı puanın silindi fakat chat banını kaldıramam çünkü gerçekten fütursuzca küfür etmişsin hani, söz konusu bir takım değil kişi, şahıs, eşya, hatta hiçlik olsa dahi bu kadar küfür için maalesef zaten ban gerekirdi. Harici tüm problemler çözülmüştür umarım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread