youtube tr gg (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Bizi bilen bilir Birkaç arkadaşımla Elimizdeki çeşitli sc Mirai ve athena ile bir uğrayalım dedik D
diğer ülkelerden erişim tam anlamıyla kesilmez iken tr de tamamıyla down, archive kayıt alamadı
ekran alabildim milyonluk sunucular :D
zGb5R4.jpg

test yoktur ve çocuklara satışımız yoktur, satış konuma ulaşmak için https://spyhackerz.org/forum/threads/bylanet-botnet-hizmeti.16416/
ek olarak skype dışında ulaşabileceğiniz hiçbir yer yoktur.

Credits
460
Rating - 0%
Cano bu sadece sende ggdir :p paket yolladığın zaman kendi internet sağlayıcının tüm kaynaklarını tükkettiğin için paket alamamışsındır bu hatayı vermiştir :)

Credits
0
Rating - 0%
gülüp geçin kral sensin kardeş vallah helal olsun yt sunucularını çökmüş senin sayende ya nasıl bir kralsın off hayranlık duyuyorum sana

Credits
0
Rating - 0%
@Mectruy ,
bu platform da elinde o botnetlere sahip olanlar olmadığı için için böyle konuşmuş olabilirsin.
kimisi "ddos çoccuk işidir" diyor kimisi "boş işler" diyor yahu size ne kimin ne ile uğraştığından
ayriyetten ddos satışından pek bir gelirim yok öyle bir düşünceye de girmedim ve yalan söylemek tavrını da yakıştıramadım ki zaten gelir kaynaklarım apayrı şeyler.
icq da takılanlar bilir nereleri vurduğumu, beni onlara sorabilirsin.Konuya daha fazla çocuk yorum yapmaması adına kitleyebilirsin.

DAY

Credits
0
Rating - 0%
Bizi bilen bilir Birkaç arkadaşımla Elimizdeki çeşitli sc Mirai ve athena ile bir uğrayalım dedik D
diğer ülkelerden erişim tam anlamıyla kesilmez iken tr de tamamıyla down, archive kayıt alamadı
ekran alabildim milyonluk sunucular :D
zGb5R4.jpg

test yoktur ve çocuklara satışımız yoktur, satış konuma ulaşmak için
ek olarak skype dışında ulaşabileceğiniz hiçbir yer yoktur.
Nicki Bylanet olan birisinin youtube düşürmesine inanmayan da ne bileyim milyonluk sunucular anlatabiliyommu

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
vay bee icraat dediğin böyle olur başka dodis konularını bekliyoruz lanet kardeş piuvv
sinirlendirmeyin spya vurur şimdi :eek:

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread