Forum üyelikleri onaylı olsun (17 Viewers)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
AMınaKoduğumYedi aptalı zamanım olsa en fazla 1 günlük işin var burayada arada telefonla uğruyorum anlayacağın sana sikiş zamanınıda atıyorum randevu bile veriyorum amınakoyduğum sübyancısı seni böyle hizmet nerde bulucan başka
laysimi ve kolamı aldım izliyorum hadi bakalım nereye varacak

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Değil kardeşim yeni temadan küçük bir kare atayım mı çee
hayır abi bana bunu yapamassın eğer terbiyeli büyütülmeseydim şuan kendimi içkiye vurmuştum kajhugsdyıojkmapölsd
terbiye derken alkol kullanmak terbiyesizlik değil sadece ben minikim

S

Silinen üye 7909

AMınaKoduğumYedi aptalı zamanım olsa en fazla 1 günlük işin var burayada arada telefonla uğruyorum anlayacağın sana sikiş zamanınıda atıyorum randevu bile veriyorum amınakoyduğum sübyancısı seni böyle hizmet nerde bulucan başka
Ulan amına kodumunun çocuğu devlet hastahanesinden meme kanseri için randevu mü alıyorsun amın evladı randevu ne basacaksan basarsın bunun randevusu mu var orospu çocuğuna bak ya bu saatten sonra basmazsan tüm spyhackerz ananı sikmek için sıraya giricek.

A

Anarchosa

hayır abi bana bunu yapamassın eğer terbiyeli büyütülmeseydim şuan kendimi içkiye vurmuştum kajhugsdyıojkmapölsd
terbiye derken alkol kullanmak terbiyesizlik değil sadece ben minikim
iANSD2.png

fatal abinin dediği gibi sadece şurdaki logo değişicek çee

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Yeni Anasayfa butonunuz hayırlı olsun çee @NinjaCR3 Bu tema göz yoruyor. Göz yormayan tema gri olur pek göz yormuyor bu tema diyelim.

S

Silinen üye 7909

Bana küfrederek mi zarar mı vereceksin :')
Sana şu kadar söylüyorm normalde senin için sikimi bile kıpırdatmam ajandamı bilen arkadaşlar 24 saatin 24ü bile aktif olarak kullandığımı bilir ama hakkında en ufak duyum kulağıma gelirse çok gerçek söylüyorum kork hatta siktir et korkma kaç kardeş kaç zaten şuan korkuyorusn aq

A

Anarchosa

@Mectruy olaydan sıvışmaya çalışıyor beyler yakalayın kaçmasın çee
o tema gelecek fhdjkfgsjkdfgdgf

Credits
201,695
Rating - 95%
sadece logo eksik ama yarın eski logolardan birini kullanıp öyle açacaz yeni temayı, sonra logoyu ayarlarız

S

Silinen üye 7909

sadece logo eksik ama yarın eski logolardan birini kullanıp öyle açacaz yeni temayı, sonra logoyu ayarlarız
forum üyeliklerini kapatacaksın demi en önemlisi bu benim için

S

Silinen üye 7909

Sanki foruma giren sana giriyor amk salağı 2006'den beri burda sanarsın :')
upload_2018-10-23_22-57-16.png
Sanane amına kodumunun çocuğu sht ye her gelen geçen ulaşamasın istiyorum aq hadi ulaşıt senin gibi köpek olmamalı

Users who are viewing this thread