SHT üye olmadan linkleri görme ve scriptleri indirme (1 Viewer)

• Thread starter Silinen üye 7909
  • Start date
S

Silinen üye 7909

Siz konunuzu yazdığınızda sht otomatik olarak sizin yazdığınız yazıdan 140 kelimeyi alıp description yapar. Google de istediğiniz sht de bulduğunuz bazı konuları & scriptleri üye olmadan görüp indirebilirsiniz

Örneğin googleye xenforo scripti yazdım çıkan sonuçlar arasında SHT var.

upload_2018-11-9_13-2-27.png

SHT nin sitesine girin ctrl + u yapıp kod kaynağını açın sonra ctrl + f yapıp og:description aratın yada sadece description da olabilir

upload_2018-11-9_13-4-0.png

HER KONUDA GEÇERLİ OLMAZ YAZISI AZ OLAN KONULARDA OLUR.

Başka bir konu daha ;
upload_2018-11-9_13-7-5.png

@Mectruy gerekli işlemi sen halledersin.

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%
140 kelimeden aşağısını kısıtlamak pek iyi değil diye , daha fazlasını kısıtlamadım, yazısı az olan konularda linkleri gösterir. Başka türlü çözüm bulurum buna

B

BlackDewil

Bende böyle üç tane bot var içeriği çeken tekini public ettim , bu da ilginçmiş :D

Credits
40
Rating - 0%
En azından yetkisi olmayan üyeler için ufakda olsa bir şans, yavrucaklar sefil durumda delicesine gibi like atma peşinde :D bu tür buglar kapatılmasın , buda oyunun bir hilesi gibi kalsın derim.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Evet 2'inci sırada da senin siten var çaktırmadan reklamını yapmışsın birde spy'ın ticaretini baltalıyorsun bu sefer çee Şaka bir yana @torrent 'in söylediklerine katılıyorum ufak bir şans verelim yavrucaklara. çee

S

Silinen üye 7909

Evet 2'inci sırada da senin siten var çaktırmadan reklamını yapmışsın birde spy'ın ticaretini baltalıyorsun bu sefer çee Şaka bir yana @torrent 'in söylediklerine katılıyorum ufak bir şans verelim yavrucaklara. çee
Ekran boyutum o kadar el verrse ilk 10u full koyardım çee ben sadece açık bildiriyorum çeeçee

Users who are viewing this thread