byLanet Botnet Hizmeti (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Sa arkadaşlar istediğiniz site günlük veya haftalık periyodlar halinde tamamen kapatılır.
Hack sitelerin hemen hemen çoğunu kapatır büyük platformlar hariç test saldırısı da vardır
lakin sıkışık olduğumdan ve zamanım çok az olduğu için boş yapacaklara ayıracak vaktim yoktur.
test için arjaan denen orospu evlatları maviye boyanmıştır :D
günlük ücret 150 tl dir son fiyattır alan alır almayan konuyu baltalamasın.

Last edited:

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
CheckHost'da Time Out Yaptığın Bir Video Atsaydın Daha İyi Olabilirdi Dostum ;)

Credits
0
Rating - 0%
<div><span style="color:#ff0000;">G</span><span style="color:#ff4000;">Ü</span><span style="color:#ff7f00;">N</span><span style="color:#ffbf00;">C</span><span style="color:#ffff00;">E</span><span style="color:#00ff00;">L</span><span style="color:#00ff80;">L</span><span style="color:#00ffff;">D</span><span style="color:#0080ff;">İ</span><span style="color:#0000ff;">R</span></div>

Credits
0
Rating - 0%
hizmetimiz tekrardan aktiftir arkadaşlar athena botnet ve çeşitli scriptler kurulur test saldırısı yapılır user kasılır
iletişim için imzamdaki icq üzerinden ve skype ile ulaşabilirsiniz.

Credits
0
Rating - 0%
Sa arkadaşlar istediğiniz site günlük veya haftalık periyodlar halinde tamamen kapatılır.
Hack sitelerin hemen hemen çoğunu kapatır büyük platformlar hariç test saldırısı da vardır
lakin sıkışık olduğumdan ve zamanım çok az olduğu için boş yapacaklara ayıracak vaktim yoktur.
test için ayran denen orospu evlatları maviye boyanmıştır :D
günlük ücret 150 tl dir son fiyattır alan alır almayan konuyu baltalamasın.

slm size nasıl ulaşabilirim botnet lazım bana skype: [email protected]

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Senin satacağın botneti sikeyim. Arkadaşa Deep Web'e girip pedofili içeriklerinden ulaşabilirsiniz başka yerde gezmez şerefini siktiğim. Botnet satmak için fake down ssleri atan lamerdan başka bir şey değilsin.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread