Google Play satın alma bugu (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Öncelikle satın alma bölümüne gelin ve kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz girin.

Merak etmeyin, para çekmeyecek :p

Şimdi, istediğinizi satın alıyorsunuz oyundan ve ardından direk pc'e uçuyorsunuz.

https://play.google.com/store linkine giriyorsunuz ve oradan hesabım diyorsunuz.

Oradan "Sipariş Geçmişi" bölümünü gördünüz. Aşağıda. Oradan onu seçip "bunu yanlışlıkla yaptım" seçeneğini işaretliyorsunuz. Daha sonra google'dan bir mail geliyor. Talebiniz alındı teşekkürler falan diye. Fatura iptal fakat oyunla arasındaki bağlantı çok farklı. Oyun ondan bağımsız olduğu için hala satın alınmış gözüküyor bu nedenle orada kullanabiliyorsunuz.

Güle güle kullanın :)

Credits
0
Rating - 0%
Kıymetli dostum hiç önemli değil parası ben kaç gündür kalp krizi geçirecektir sıkıntıdan şu Nalet olası oyun yüzünden gerçi bunda anne baba olarak bizim hatamız çok biz çocuklar oyalansin diye verdik önüne tableti sonuç tablete bağımlı bir çocuk büyüttük hatası günahı tamamen bizim.

Şimdi sana sormak istediğim bu oyunu satın alabiliyor uyum ne kadar olduğunu görebiliyor uyum plan storeden

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Kıymetli dostum hiç önemli değil parası ben kaç gündür kalp krizi geçirecektir sıkıntıdan şu Nalet olası oyun yüzünden gerçi bunda anne baba olarak bizim hatamız çok biz çocuklar oyalansin diye verdik önüne tableti sonuç tablete bağımlı bir çocuk büyüttük hatası günahı tamamen bizim.

Şimdi sana sormak istediğim bu oyunu satın alabiliyor uyum ne kadar olduğunu görebiliyor uyum plan storeden

O oyun zaten ücretsiz, oyunun içindekileri satın almanız için yukarıdaki taktiği denerseniz bedava şekilde hepsini alabilirsiniz.

Credits
0
Rating - 0%
O oyun zaten ücretsiz, oyunun içindekileri satın almanız için yukarıdaki taktiği denerseniz bedava şekilde hepsini alabilirsiniz.

Çok sağol kıymetli kardeşim şimdi deneyeceğim takılırsan yine yardımını isterim eksik olmayın

Çok teşekkürler iyiki varsiniz

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,675
Rating - 94.7%

Aynısı bende var , tableti alamıyoz elinden.

Credits
0
Rating - 0%
Şimdi arkadaşlar ben bu oyunu play storeden yükledim zaten altında ücretsiz yazıyor satın alma işlemini oyunun içine ı girip yapıcam.

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar oyunun içinde baktım satın alınacak çok şey çıkıyor anlamadım hangisi lazım açmak için araçları

Team viever yükledim 121394504 idiniz yazıyor team viever Quick support yükledim

Credits
0
Rating - 0%
Oyunun içinde kırmızı paralar var 99 dolar diyor bilmiyorum onlar açıyormu arabaları bir yardımcı olsanız çok sevinirim.

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
Oyunun içinde kırmızı paralar var 99 dolar diyor bilmiyorum onlar açıyormu arabaları bir yardımcı olsanız çok sevinirim.

Oncelikle Selamün Aleyküm kardeşim. O oyunu sil ve bu linkte verdiğim apk yi indir ve apknin üzerine tıkla ve kur 100% sonuç alıcaksın bir dene bak gör :)

https://android-1.com/en/file_3388-dw.html

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread