Arınma Gecesi 10 (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
açıklama yap annesiz orospu evladı açıklaman yok tabi BOŞ YAPIYOSUN
noldu küstüm diye alındınmı orospunun çocuğu küsmek diyor siktir git seninle aynı ortamda bulunmaktan utanıyorum şerefsiz birisin cidden o semihnurdan konuşmadığımı sanıyosun veledi zina seni

Credits
40,820
Rating - 100%
noldu küstüm diye alındınmı orospunun çocuğu küsmek diyor siktir git seninle aynı ortamda bulunmaktan utanıyorum şerefsiz birisin cidden o semihnurdan konuşmadığımı sanıyosun veledi zina seni
WENPPFWNBPI AMINA KOYİM SEMİHNURDAN SONRA KONUSMAMAYA BAŞLADIN ALLAHSIZ KİTAPSIZ ONDAN ÖNCE DERSLERİNEDN KONUSUYORDUN SİKTİĞİN KIZDAN KONUSUYORDUN AVEL

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
WENPPFWNBPI AMINA KOYİM SEMİHNURDAN SONRA KONUSMAMAYA BAŞLADIN ALLAHSIZ KİTAPSIZ ONDAN ÖNCE DERSLERİNEDN KONUSUYORDUN SİKTİĞİN KIZDAN KONUSUYORDUN AVEL
SİKTİR GİT ŞUIRDAN ARKAMDAN YAPTIĞIN ANNEN GİBİ OROSPULUKLARI GÖRDÜM AMINA SOKTUĞUMUN KAHPESİ SENİ

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
NAPTIM OROSPU EVLADI SENİ
ŞİMDİ SİKTİR GİT ANNEN SÜTÜNÜ VERCEK YAT YOKSA GÖKTEN KARTAL GİBİ ANNENE UAAAAĞĞĞĞĞĞĞKKKKKKKKKK DİYE İNER EVİNİ AŞİRET GİBİ ÇOCUKLARLA DOLDURURUM AMIN OĞLU

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
AQ EVLADI SENİ USTA DEDİĞİN SADECE DM BASTIK SENİNLE BANA ÖĞRETTİĞİN TEK ŞEY HESAP ÇEKMEK AMK? ONU DA ZATEN BİLİYORDUM
SİKTİR GİT ŞURDAN BU SANALDA NE VARSA BENDEN ÖĞRENDİN AMK BİDE BOŞ YAPIYOSUN

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
@Blind Guardian SENDE GEL BURAYA AMINA SOKTUĞUMUN OBEZ KELİ SENİ ANNENDEN ÇIKTIĞIN YERE GERİ SOKARIM SENİ AMINA SOKTUĞUMUN ŞEREFSİZ AMCI KÖPEĞİ Bİ ARKADAŞI AMA SATICAK KADAR KAHPE BİR OROSPU ÇOCUĞUSUN SENİN BEN AMINA KOYAYIM

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread