Arınma Gecesi 10 (3 Viewers)

Status
Not open for further replies.

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
OROSPU EVLADI GÖTÜNÜ GÖNLÜNÜ SİKERİM SOR BAKAYIM EMİRE KİMDEN ÖĞRENMİŞ AMA BEN BU DURUMLA SENİN GİBİ GÖTÜMÜ KALDIRMAM KARDEŞLERİM ONLAR BENIM HER ZAMAN HER ŞEYİMİ PAYLAŞIRIM
SİKTİR GİT AMIN OĞLU ÇOLUK ÇOCUĞU GAZA GETİRİP BANA SALDIRTAN ELEBAŞI SENSİN SEN NE ŞEREFSİZSİN AMINA SOKTUĞUMUN ÇIKARCI OROSPU ÇOCUĞU

Credits
13,693
Rating - 100%
BENMİ BULAMADIM SENMİ KOAPWBDOKPDAWBKOPDBWAOKP ULAN HUYUNU ORTAYA ÇIKARTTIM BAKTI BİŞEY DİYEMEDİ SOSYAL MEDYA LAFI KULLANDI çee
ben kimsenin elebaşı değilim onlar benım kardeslerim senın ne bok oldugunu bildikleri için sevmiyorlar çee

se9hi

METİNE BASTIM

SOYTARI
Credits
708
Rating - 0%
ben kimsenin elebaşı değilim onlar benım kardeslerim senın ne bok oldugunu bildikleri için sevmiyorlar çee
BENİM KÖTÜ HUYUM BURDA İNSANLARA HUYLARINI SÖYLEMEK DOĞRULARI SÖYLEMEK DOĞRU CAN ACITIR KARDEŞLERİM DİYOR HE AMK SİKİNDE DEĞİL KİMSE

S

Silinen üye 7004

@Alparslan34 postunda anama bacıma sövmüştün gel şimdi buraya senin o anneni darağacına bağlayıp kafasını keserim eşek oğlu eşek herhangi bir vasfı icraati yok tek bildiğin küfür ananın amına tava sokup bazlama yapar yerim .D

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread