birkan tekkan (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Youtubeye koyduğu son video ve son yaptığı operasyon nedeniyle bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle Forum kapatıldı Birkan Tekkan ise..

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
Youtubeye koyduğu son video ve son yaptığı operasyon nedeniyle bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle Forum kapatıldı Birkan Tekkan ise..
Eyw kardeşim neden kapatıldıgınıda öğrendik

Credits
0
Rating - 0%
Kekır mı bunlar:D
o siteye binlerce kez saldırdım:D
son saldırı ile çok yıprattım forum değiştirdiler en sonunda indexi yediler vs vs

Credits
0
Rating - 0%
Sende maşallah her yere saldırıyorsun
Gerçekten de bir zamanlar o sitede üyeliğim vardı başka amaçlarla üyelik almıştım yani yararlanmak için değil.
sonra hesabımı banladı ben de çok ağır bir ddos a tuttum böyle 1 3 gün arası baya zarar gördü ve yeni foruma geçtiler:D

Credits
0
Rating - 0%
Adamin Hack'ten anladigi filan yok geçen videolarini izledim sanirim kendisi başkasinin videolarini izleyip bide kendi diliyle anlatiyor bide parali hack dersleri falan vermiş o videonun içinde exploit sw rootlama server bypass videolari bile yok :D

vec

GodFather
Credits
10
Rating - 0%
Adamin Hack'ten anladigi filan yok geçen videolarini izledim sanirim kendisi başkasinin videolarini izleyip bide kendi diliyle anlatiyor bide parali hack dersleri falan vermiş o videonun içinde exploit sw rootlama server bypass videolari bile yok :D
Bizim sitenin kalitesi yeter kardeşim tsg kendi çıkarlarına yapıyorlar burda bir kişi bile hack dersleri yok 100 tl filan demedi herkes birbirine yardımcı oldu Spyhackerzın Kalitesi Yeter

Credits
0
Rating - 0%
Albert-Einstein-S%C3%B6zleri.jpeg

H

HackSpawN

Bahsettiğiniz birkan lameri en son eğitim setlerinden para kaldırmaya çalışmış ve birçok insanı dolandırmış. Kendisi yakın da bir makaleme konu olacak.

Users who are viewing this thread