Bu ROOT3R denen şahıs imtten metod çalıyor banlanmasını arzu ederim (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Örn: Okulda Kekoları, Toxiclere sanal işkence çektirin içeriğini benden çaldı spy adminleri imten bakabilir.

imt nickim: mersq.notfound

Daha İmtten Birsürü üyenin methodunu çalıp emek hırsızlığı yapıyor inceleyin lütfen

Credits
2,059
Rating - 100%
Bende çokca denk geldim coin için yapmadığı kalmadı.Ordan burdan bulduğu paylaşılmış şeyleri copy paste yaparak konu açıyor.Çok kez de milletin coininin boşa gittiğini gördüm.Böyle böyle emektar olmuş ne diye hala forumda barınıyor anlamış değilim.

Credits
1,507
Rating - 100%
Örn: Okulda Kekoları, Toxiclere sanal işkence çektirin içeriğini benden çaldı spy adminleri imten bakabilir.

imt nickim: mersq.notfound

Daha İmtten Birsürü üyenin methodunu çalıp emek hırsızlığı yapıyor inceleyin lütfen
Alışırsın Kanka Yakında Arkadaş Konu Çalmadan Duramıyor :D Yazık Yapıcak Birşey Yok

Credits
0
Rating - 0%
Bende çokca denk geldim coin için yapmadığı kalmadı.Ordan burdan bulduğu paylaşılmış şeyleri copy paste yaparak konu açıyor.Çok kez de milletin coininin boşa gittiğini gördüm.Böyle böyle emektar olmuş ne diye hala forumda barınıyor anlamış değilim.
dostum tek bu değil başka formlardan da çalıyor durmadan konu açıyor farkındaysan ben imtte eğer konu çalsaydım çoktaaan bile monster uzman olmuştum ama yaptığı ayıp

Credits
0
Rating - 0%
Alışırsın Kanka Yakında Arkadaş Konu Çalmadan Duramıyor :D Yazık Yapıcak Birşey Yok
Alışırsın değil adamın kendine ait bi methodu yok daha termux nedir desem onu bile bilmicek sqlmap desem one dicek böylelerin barınması çok yanlış

Credits
0
Rating - 0%
Başka forumlardan konu alabilir. Yasak olan şey SpyHackerz'da paylaşılan konuları tekrar açmak.
tamamdır admincim ben de gidim tht ki formları alimde rütbe coin kasim izin var dimi çalmak serbest nası olsa ozaman

Credits
43,826
Rating - 0%
tamamdır admincim ben de gidim tht ki formları alimde rütbe coin kasim izin var dimi çalmak serbest nası olsa ozaman
Daha önce paylaşacağın içerik paylaşıldıysa konun kaldırılır.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread