D3XTR00 İsimli Üyeden Ticaret Yapmayın (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
40,576
Rating - 100%
Merhaba uzun ss'leri eklemiyorum, yazacaklarımı inkar edecek olur ise elbette ekleyeceğim.

@D3XTR00 isimli üye 1100 TL'ye vds+tool sattı. Sattığı hizmet sadece 1 gün çalıştı. Mesajlara cevap vermiyor, telafi yapmıyor. Sınırsız diyerek sattığı vds ve toolu ilk gün dahi düzgün çalışmamış olup, hiçbir şekilde satmış olduğu hizmeti yerine getirmemiştir.

Bu kişiyle hiçbir ticaret yapmamanızı öneririm. Paranın benim için sorun olmadığını, forumdan ticaret yaptığım herkes bilir. Ancak bu tür dolandırıcılar yüzünde bu forumlarda iş verme hevesimiz kırılmaktadır. Adminlerin ve değerli tüm Spy üyelerinin dikkatine.

@Morningstar @BraveHeart @Mectruy @SkullZ

Kardinal 

SpyHackerz.org
Credits
3,510
Rating - 100%
Credits
388
Rating - 0%
@D3XTR00 Açıklama için bekleniyorsun.
ben ddos scriptini 1200 tl ye verdiğimi defalarca açıkladım serverlar hediye dedim serverlar 4 gün sonra patladı sorun bu serverlar hediyeydi tekrar ediyorum ddos scripti 1200 tlydi yine tekrarlıyorum 1 gün sonra çalışmadı diyor vps lerden bahsediyor o verdiğim ddos scripti powerfull

Credits
388
Rating - 0%
sana 'SERVERLAR HEDİYEYDİ' demedim mi dostum ben mi yanlışmıyım hediye patladı diyelim niye benimle ticaret yapmayın diye konu açıyorsunuz telegramdan mesajlarıma bak aktif olduğunda

Credits
1,587
Rating - 0%
Size Tavsiyem Satışını Yaptığıniz Ne Olursa olsun detaylı bilgi verin yoksa böyle sorunlar ve yanlış anlaşılmalar oluyor

Credits
1,507
Rating - 100%
@D3XTR00 Da Arkadaşım Zamanında Onunlada İş Yaptık Fakat Sattığı Tool Fix Yemiştir En Son 1.5 2 Yıl Önce Kullanmıştım Ve Fix Yediği İçin Kullanmayı Bırakmıştım.

Serverleri Hediye Etmiş Olabilir Fakat Sattığın Script Fix Yediği İçin Şikayet Konusu Açtı Zaten Terakki

Sattığın Tool Zaten Anti Cursed Squad Beta Çoğu Versiyonu Çalışmıyor

vdsler.PNG Sunucuları Zaten Banada Vermişti Toolu Test Edeyim Diye.

Video Kısa Olsun Diye ultra-bypassı kullandım sadece fakat diğer Özelliklerde Çalışmıyor Zaten

D3xtro Sevdiğim Bir İnsan Fakat Terakki Aktif Olamadığı İşleri Olduğu İçin Ben İletmek İstedim. Kararı Siz Verirsiniz Yeterli Olmazsa Adminlerden Birine Veririm Sunucuyu Onlarda Kontrol Eder Sıkıntı Değil.

Credits
388
Rating - 0%
@D3XTR00 Da Arkadaşım Zamanında Onunlada İş Yaptık Fakat Sattığı Tool Fix Yemiştir En Son 1.5 2 Yıl Önce Kullanmıştım Ve Fix Yediği İçin Kullanmayı Bırakmıştım.

Serverleri Hediye Etmiş Olabilir Fakat Sattığın Script Fix Yediği İçin Şikayet Konusu Açtı Zaten Terakki

View attachment 34582 Sunucuları Zaten Banada Vermişti Toolu Test Edeyim Diye.

Video Kısa Olsun Diye ultra-bypassı kullandım sadece fakat diğer Özelliklerde Çalışmıyor Zaten

D3xtro Sevdiğim Bir İnsan Fakat Terakki Aktif Olamadığı İşleri Olduğu İçin Ben İletmek İstedim. Kararı Siz Verirsiniz Yeterli Olmazsa Adminlerden Birine Veririm Sunucuyu Onlarda Kontrol Eder Sıkıntı Değil.
evet attack ayarlarında oynama yaptık z3ntl3 ye sorabilirsin baştada söyledim niye terakki mesajları sildi keşke silmeseydi terakki ile ticaret yaparken test bile ettirdik şuna https://www.saglikpersonelihaber.net/ çöktü mü çöktü terakki istedi verdim bi ben mi kullandığımda site çöküyor anlamadım

Credits
388
Rating - 0%

View attachment 34582 Sunucuları Zaten Banada Vermişti Toolu Test Edeyim Diye.

https://docs.python.org/3/library/concurrent.futures.html bunun gibi bir çok ayarları değiştirdik

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread