Öneri Dilay'dan Mavi Tik Alınsın Diyenler? (1 Viewer)

Sizce Alınsın mı?

• Alınsın

Votes: 4 40.0%
  • ALINSIN AQ

Votes: 8 80.0%

• Total voters
    10
Status
Not open for further replies.
Credits
43,826
Rating - 0%
bilader ne acın var senin dün geceden beri yok şu kaldırılsın yok şu olsun yok bu olsun sikicem sus artık amk

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
o kızdan o tik alınanakadar susarsam en adiyim/ ya ondan o tik alınacak yada banada verilicek
Hocam bu emrivaki konuşmalar falan hoş değil benden sana tavsiye cem görmeden direkt kaldır yoksa tik değil direkt ban yersin. + Olarak kime tik verilip verilmeyeceği bize sorulsaydı kimsede tik olmazdı.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,696
Rating - 100%
Hocam bu emrivaki konuşmalar falan hoş değil benden sana tavsiye cem görmeden direkt kaldır yoksa tik değil direkt ban yersin. + Olarak kime tik verilip verilmeyeceği bize sorulsaydı kimsede tik olmazdı.
emirvaki yapmadım sadece hani o emek vermeden aldı bende emek veriyorum 2020den beri bende kısaca hakkımı istiyorum*

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
emirvaki yapmadım sadece hani o emek vermeden aldı bende emek veriyorum 2020den beri bende kısaca hakkımı istiyorum*
Ona bakarsan 2021 yılında katılıp 1k reacı olan insanlar admin ya da moderatör olabiliyorken biz hala bu rütbelerde takılıyoruz. Demek ki bizim bilmediğimiz fakat yönetimin kendi arasında planladığı durumlar var, karışmak bize düşmez. Emrivakiden kastım verilecek gibi cümleler kurman.

Leviosa 

Leviosa
Credits
3,525
Rating - 100%
Ağa eğer düzgün konuşacak olursam, kızın bana zararı olmadı. Ama her olayın altın da çıkıyor, zaten 8-9 kere ban yedi heralde,😂 ama tam ne yaptığını hiç bilmedim. Ve forumun ekmeğini en çok iyien kişilerden net. Tüm forum isyan etti ama hâlâ alınmadı orası neden çok merak ediyorum ben mod olduğum zaman forum itiraz etti diye alındı? Kız ilk geldiğimden beri forum itiraz ediyor kaç kere isyan çıktı bu konu yüzünden ban yiyenler oldu. Kiz da admin paneli var diye şüpheleniyorum artık.

rus 

seclusion
Credits
46,663
Rating - 100%
ben ondan eskiyim ondan daha çok foruma giriyorum mavi tiki var + forumda mavi tik almak için kız olmak yeterli bende :D
Eski olman birşeyi değiştirmez emek vermiyorsan tik ya da rütbeye sahip olamazsın. 2021 yılında gelip supreme olanlar var.

+ olarak tik almak için ticaretinin sağlam olması gerekir ama stellada neden var bilinmiyor. İsyan eder gibi davranmak yerine ilk önce olayların aslını öğren.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread