Method Discord Multi Tool V2 (1 Viewer)

Credits
100
Rating - 0%
Merhabalar tekrardan daha önceden paylaşmıştım bunun benzerini hatırlarsınız. Öbür Konu Bu konudaki program daha gelişmiş özellikleri farklı şimdi altta size listeliyorum.

- Hesapı patlatma
- Webhook spam atma silme
- QR Kod ile discord token grablayıcı
- Token Grabber oluşturma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesabın bilgilerini almak
- Hesaba giriş yapmak
- Tüm arkadaşlarını bloke etme
- Hesabı kapattırma

Ve daha nice özellikler var

Linke Erişmek için beğenip yorum atmanız lazım he bide 15 kredi vermeniz lazım.

sa

Credits
500
Rating - 0%
Merhabalar tekrardan daha önceden paylaşmıştım bunun benzerini hatırlarsınız. Öbür Konu Bu konudaki program daha gelişmiş özellikleri farklı şimdi altta size listeliyorum.

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

awdawdawdawd

Credits
130
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

hey

Credits
0
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

Bakalım

Credits
150
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

eyyyyw

Credits
150
Rating - 0%
a̵̡̞̫̳͕̤͈̙͇̓͛̂̇̋̊̍̋͛̿̿̐̏͛̓̾̌̏̂͛́̒̔́͋̾̾͠͠k̸̡̧̨̛̯͓͍̻͙̝̣̰͓͚̦̳̼̻̘͖̯̪͚͚̙̼̹͇̜̭͓̭̟͙͔͙͎̯̹̘̟̬͖̹͎̮̦͔̮͍̓͗̏͑̏͛̌̿̆͒̃̌͛̓̃̀͐̎̀̏͂͊͒̾͋̈́̎̄́̆̓̽̿̒͐̀̌͒̐̔͘͘̕͜͠͝͝͠ı̷̨̨̤̟͓̤͈̪͍͎͍̪̰̱̱͓̱̦̭̼̙̺̻̹̀̓̐̃̀̿̄͛̎̓͗͗͆̂̀̃̇̀́́̈́̉͑͗̌̀̀̊̈́̀͋̂̂̔́̉̿̂̚̕̚͘̕̕̕͜͠͠͝l̷̢̢̨̢̥̖̮͕̻̗̪͚͉̬͇͖̯̗̝͍̞̪̦̤̝̗͚̜̞̫̲͉̍͒̈́̔̆̃̔͋̒̔̐̀̍̂̋̚̕ ̷̧̻͂͋̇͑̄̒̌̊̈́͆̏̂̈̌̓̅͌͛͆͌̉́̄͊͗̍̓̀̉̎͗̌̊̕̚͝͝͝s̶̡̧̡͎̬̮̲̥̲͕͍̭͎̣̬̫̗͙͉̺̭̠͖͉̫̩͍̟̱̬̜̳̮͇̣̝͚̤̤̞̫̖͛̽͌͆̿̇̔̄͛͆̌́̿̿͆̓̔́̇͊̔̏̽̽̈͆̂̇͐̑̌̎̓̓͛̈́̐͑̚̚̚͘͜͠ͅͅą̶̢̛͎̝͖̼̖̞̘̮̺̠̻̘̥̞̰̮͎̫̖͈̹̼͈͔͚̬̫̣͇̰͇͚͈͙̫̫̳̦͇̥̝͆͊͊̈́́̄́͛̿̂́̅̔́̌̽͐̆̒͋̈́̂͑̔͛̾̈́͛̈̚͜͜͠͠͝͠ͅğ̴̨̡̡̛̙̟͙̪̠̠͕̤̪̤͉̖̳̟̠̙͔͈̬̰̹͉̯̥͇̙̙̗̄͂̆̆̋̆͌̍̈́̏̎̍̔̓̉̓͛̀̒̅͗̽̍́̅̽̃̈̎̅̓̇̀̌̿̕̕͜͠͝͠͝͝͝͝l̵̫̳̮̖̱̠̮̠͓̘̖̱̀̒̆̋̄̐̅́̔̒͌̔͛̊̒̾̒̓͐̀̓̅̎̆͌̀͂̊̐̚̚̚̚͘͝͝͝ı̸̛̖͚̜͔̺͖̯̱͈̘̹̘̤̫̥̓̈́̋̈́̐̎̽̑͌̈͆̇̔̒̔̂̌͊̃̈̐̃͐̑̆̇̑͛́̈̊́̆̕͜͠͝ğ̷̢̨̛̝͔͎͚̯̖̺̤̹͉͈̭̹̼̪̺͔̣͙̪̠͓̹͓̦̗͓̖̪̋̈́͂̔̀̓͂̑̀́́͗͌͌͋̓́̍̿́̔̾̽̄̆͗̇͆̏̓̔̕͝͝ı̴̨̹̺̤̹̦͖̝̲̣̠̠̰̘͍̳͍͉͙̖̖̗͎͓͖̺̺͔̭̖̜͋̕͜n̵̢̧̡̨̨̛̮̟̦̤̣̦͖̘̝̹͉̻̫̰̩̹̜̣̘͇̤̳͚̟̬͉̥̜̂͋̈̋̊̅͗̐̎̄̍̎̀̀̃̀͊̂̌́̐̆͑̋͆̔̆̋̑̓̅̀͑́̈́́͂̌̓̾͆̽̚̕̕͝ı̴̡̢̡̛͎͔̪̳͔̺̥͖̺̘͍̬͔̹͔̹̫̜̽̔̅͐̍̔͋̔͊͗̆̀̊̈̏̑̎̉̇̊͋̉́̒̈́́͘͜͝͠͝͝͝ ̸̡̛̛̛͇̼̮̭̲͓̖͈̹̗͎̫̘̼̹͎̬̣͖̬̯̪̪̠̩̗͒̌̄́̆̆͌̒̅͌̀̾̌͂͑͑̐̂̈͑̋̅͒̇̾̀̆͊͋̾̽̋̾̃̔̕̕̕̕͜͝ͅk̶̨̡̡̢͙̖͙̘̼̘͓̖͚̼̹͓͓͓̈̉̐̋̐͆̍̈́̈́̉̌̓́͗͆̓̅͂̋̔͋̇̈̐͒͌̑̇͘̚͜͝͝ͅą̵̨̞̜̙̟͙̝̥̘̟̠̣̲̆͑̓̐͐̆̇̈́͜y̵̡̡̛͖̥̪̦̘̘̘̠̼͈̰̩̥͈̮͖̟͕̳̙̘̋͗̓̽̍̏̈́̅̄̈́̄̾̓̂͛͗͒̄̈̂̋̆̚̚͘͘͝͝b̷̢̢̨̢͉̦͔̮̲̩̦̬͙͎͍̙͉̩̤̰̬͓̺̺̟̤̼͙̼̱̠̈̆̂͐̄̃̑̂͛͑̀́̀̋̔̒͊̀̍͐̽̿̄̑͐̽̆̽͑̌̐͐̇̚͝͠͠ͅē̷͕͎͇̹͍̦̞̩̪̯̫̼̹̻̲̉̆̂̈́͆̆͊̊̈́͜t̷̪́͛̽͑͒̊̓̇̓̆̓̆̀͒̈́͑̈̔̑͆͋̊̽̈́͗̍̉̈́̅̈́̕͘͝͠͝ a̵̡̞̫̳͕̤͈̙͇̓͛̂̇̋̊̍̋͛̿̿̐̏͛̓̾̌̏̂͛́̒̔́͋̾̾͠͠k̸̡̧̨̛̯͓͍̻͙̝̣̰͓͚̦̳̼̻̘͖̯̪͚͚̙̼̹͇̜̭͓̭̟͙͔͙͎̯̹̘̟̬͖̹͎̮̦͔̮͍̓͗̏͑̏͛̌̿̆͒̃̌͛̓̃̀͐̎̀̏͂͊͒̾͋̈́̎̄́̆̓̽̿̒͐̀̌͒̐̔͘͘̕͜͠͝͝͠ı̷̨̨̤̟͓̤͈̪͍͎͍̪̰̱̱͓̱̦̭̼̙̺̻̹̀̓̐̃̀̿̄͛̎̓͗͗͆̂̀̃̇̀́́̈́̉͑͗̌̀̀̊̈́̀͋̂̂̔́̉̿̂̚̕̚͘̕̕̕͜͠͠͝l̷̢̢̨̢̥̖̮͕̻̗̪͚͉̬͇͖̯̗̝͍̞̪̦̤̝̗͚̜̞̫̲͉̍͒̈́̔̆̃̔͋̒̔̐̀̍̂̋̚̕ ̷̧̻͂͋̇͑̄̒̌̊̈́͆̏̂̈̌̓̅͌͛͆͌̉́̄͊͗̍̓̀̉̎͗̌̊̕̚͝͝͝s̶̡̧̡͎̬̮̲̥̲͕͍̭͎̣̬̫̗͙͉̺̭̠͖͉̫̩͍̟̱̬̜̳̮͇̣̝͚̤̤̞̫̖͛̽͌͆̿̇̔̄͛͆̌́̿̿͆̓̔́̇͊̔̏̽̽̈͆̂̇͐̑̌̎̓̓͛̈́̐͑̚̚̚͘͜͠ͅͅą̶̢̛͎̝͖̼̖̞̘̮̺̠̻̘̥̞̰̮͎̫̖͈̹̼͈͔͚̬̫̣͇̰͇͚͈͙̫̫̳̦͇̥̝͆͊͊̈́́̄́͛̿̂́̅̔́̌̽͐̆̒͋̈́̂͑̔͛̾̈́͛̈̚͜͜͠͠͝͠ͅğ̴̨̡̡̛̙̟͙̪̠̠͕̤̪̤͉̖̳̟̠̙͔͈̬̰̹͉̯̥͇̙̙̗̄͂̆̆̋̆͌̍̈́̏̎̍̔̓̉̓͛̀̒̅͗̽̍́̅̽̃̈̎̅̓̇̀̌̿̕̕͜͠͝͠͝͝͝͝l̵̫̳̮̖̱̠̮̠͓̘̖̱̀̒̆̋̄̐̅́̔̒͌̔͛̊̒̾̒̓͐̀̓̅̎̆͌̀͂̊̐̚̚̚̚͘͝͝͝ı̸̛̖͚̜͔̺͖̯̱͈̘̹̘̤̫̥̓̈́̋̈́̐̎̽̑͌̈͆̇̔̒̔̂̌͊̃̈̐̃͐̑̆̇̑͛́̈̊́̆̕͜͠͝ğ̷̢̨̛̝͔͎͚̯̖̺̤̹͉͈̭̹̼̪̺͔̣͙̪̠͓̹͓̦̗͓̖̪̋̈́͂̔̀̓͂̑̀́́͗͌͌͋̓́̍̿́̔̾̽̄̆͗̇͆̏̓̔̕͝͝ı̴̨̹̺̤̹̦͖̝̲̣̠̠̰̘͍̳͍͉͙̖̖̗͎͓͖̺̺͔̭̖̜͋̕͜n̵̢̧̡̨̨̛̮̟̦̤̣̦͖̘̝̹͉̻̫̰̩̹̜̣̘͇̤̳͚̟̬͉̥̜̂͋̈̋̊̅͗̐̎̄̍̎̀̀̃̀͊̂̌́̐̆͑̋͆̔̆̋̑̓̅̀͑́̈́́͂̌̓̾͆̽̚̕̕͝ı̴̡̢̡̛͎͔̪̳͔̺̥͖̺̘͍̬͔̹͔̹̫̜̽̔̅͐̍̔͋̔͊͗̆̀̊̈̏̑̎̉̇̊͋̉́̒̈́́͘͜͝͠͝͝͝ ̸̡̛̛̛͇̼̮̭̲͓̖͈̹̗͎̫̘̼̹͎̬̣͖̬̯̪̪̠̩̗͒̌̄́̆̆͌̒̅͌̀̾̌͂͑͑̐̂̈͑̋̅͒̇̾̀̆͊͋̾̽̋̾̃̔̕̕̕̕͜͝ͅk̶̨̡̡̢͙̖͙̘̼̘͓̖͚̼̹͓͓͓̈̉̐̋̐͆̍̈́̈́̉̌̓́͗͆̓̅͂̋̔͋̇̈̐͒͌̑̇͘̚͜͝͝ͅą̵̨̞̜̙̟͙̝̥̘̟̠̣̲̆͑̓̐͐̆̇̈́͜y̵̡̡̛͖̥̪̦̘̘̘̠̼͈̰̩̥͈̮͖̟͕̳̙̘̋͗̓̽̍̏̈́̅̄̈́̄̾̓̂͛͗͒̄̈̂̋̆̚̚͘͘͝͝b̷̢̢̨̢͉̦͔̮̲̩̦̬͙͎͍̙͉̩̤̰̬͓̺̺̟̤̼͙̼̱̠̈̆̂͐̄̃̑̂͛͑̀́̀̋̔̒͊̀̍͐̽̿̄̑͐̽̆̽͑̌̐͐̇̚͝͠͠ͅē̷͕͎͇̹͍̦̞̩̪̯̫̼̹̻̲̉̆̂̈́͆̆͊̊̈́͜t̷̪́͛̽͑͒̊̓̇̓̆̓̆̀͒̈́͑̈̔̑͆͋̊̽̈́͗̍̉̈́̅̈́̕͘͝͠͝ a̵̡̞̫̳͕̤͈̙͇̓͛̂̇̋̊̍̋͛̿̿̐̏͛̓̾̌̏̂͛́̒̔́͋̾̾͠͠k̸̡̧̨̛̯͓͍̻͙̝̣̰͓͚̦̳̼̻̘͖̯̪͚͚̙̼̹͇̜̭͓̭̟͙͔͙͎̯̹̘̟̬͖̹͎̮̦͔̮͍̓͗̏͑̏͛̌̿̆͒̃̌͛̓̃̀͐̎̀̏͂͊͒̾͋̈́̎̄́̆̓̽̿̒͐̀̌͒̐̔͘͘̕͜͠͝͝͠ı̷̨̨̤̟͓̤͈̪͍͎͍̪̰̱̱͓̱̦̭̼̙̺̻̹̀̓̐̃̀̿̄͛̎̓͗͗͆̂̀̃̇̀́́̈́̉͑͗̌̀̀̊̈́̀͋̂̂̔́̉̿̂̚̕̚͘̕̕̕͜͠͠͝l̷̢̢̨̢̥̖̮͕̻̗̪͚͉̬͇͖̯̗̝͍̞̪̦̤̝̗͚̜̞̫̲͉̍͒̈́̔̆̃̔͋̒̔̐̀̍̂̋̚̕ ̷̧̻͂͋̇͑̄̒̌̊̈́͆̏̂̈̌̓̅͌͛͆͌̉́̄͊͗̍̓̀̉̎͗̌̊̕̚͝͝͝s̶̡̧̡͎̬̮̲̥̲͕͍̭͎̣̬̫̗͙͉̺̭̠͖͉̫̩͍̟̱̬̜̳̮͇̣̝͚̤̤̞̫̖͛̽͌͆̿̇̔̄͛͆̌́̿̿͆̓̔́̇͊̔̏̽̽̈͆̂̇͐̑̌̎̓̓͛̈́̐͑̚̚̚͘͜͠ͅͅą̶̢̛͎̝͖̼̖̞̘̮̺̠̻̘̥̞̰̮͎̫̖͈̹̼͈͔͚̬̫̣͇̰͇͚͈͙̫̫̳̦͇̥̝͆͊͊̈́́̄́͛̿̂́̅̔́̌̽͐̆̒͋̈́̂͑̔͛̾̈́͛̈̚͜͜͠͠͝͠ͅğ̴̨̡̡̛̙̟͙̪̠̠͕̤̪̤͉̖̳̟̠̙͔͈̬̰̹͉̯̥͇̙̙̗̄͂̆̆̋̆͌̍̈́̏̎̍̔̓̉̓͛̀̒̅͗̽̍́̅̽̃̈̎̅̓̇̀̌̿̕̕͜͠͝͠͝͝͝͝l̵̫̳̮̖̱̠̮̠͓̘̖̱̀̒̆̋̄̐̅́̔̒͌̔͛̊̒̾̒̓͐̀̓̅̎̆͌̀͂̊̐̚̚̚̚͘͝͝͝ı̸̛̖͚̜͔̺͖̯̱͈̘̹̘̤̫̥̓̈́̋̈́̐̎̽̑͌̈͆̇̔̒̔̂̌͊̃̈̐̃͐̑̆̇̑͛́̈̊́̆̕͜͠͝ğ̷̢̨̛̝͔͎͚̯̖̺̤̹͉͈̭̹̼̪̺͔̣͙̪̠͓̹͓̦̗͓̖̪̋̈́͂̔̀̓͂̑̀́́͗͌͌͋̓́̍̿́̔̾̽̄̆͗̇͆̏̓̔̕͝͝ı̴̨̹̺̤̹̦͖̝̲̣̠̠̰̘͍̳͍͉͙̖̖̗͎͓͖̺̺͔̭̖̜͋̕͜n̵̢̧̡̨̨̛̮̟̦̤̣̦͖̘̝̹͉̻̫̰̩̹̜̣̘͇̤̳͚̟̬͉̥̜̂͋̈̋̊̅͗̐̎̄̍̎̀̀̃̀͊̂̌́̐̆͑̋͆̔̆̋̑̓̅̀͑́̈́́͂̌̓̾͆̽̚̕̕͝ı̴̡̢̡̛͎͔̪̳͔̺̥͖̺̘͍̬͔̹͔̹̫̜̽̔̅͐̍̔͋̔͊͗̆̀̊̈̏̑̎̉̇̊͋̉́̒̈́́͘͜͝͠͝͝͝ ̸̡̛̛̛͇̼̮̭̲͓̖͈̹̗͎̫̘̼̹͎̬̣͖̬̯̪̪̠̩̗͒̌̄́̆̆͌̒̅͌̀̾̌͂͑͑̐̂̈͑̋̅͒̇̾̀̆͊͋̾̽̋̾̃̔̕̕̕̕͜͝ͅk̶̨̡̡̢͙̖͙̘̼̘͓̖͚̼̹͓͓͓̈̉̐̋̐͆̍̈́̈́̉̌̓́͗͆̓̅͂̋̔͋̇̈̐͒͌̑̇͘̚͜͝͝ͅą̵̨̞̜̙̟͙̝̥̘̟̠̣̲̆͑̓̐͐̆̇̈́͜y̵̡̡̛͖̥̪̦̘̘̘̠̼͈̰̩̥͈̮͖̟͕̳̙̘̋͗̓̽̍̏̈́̅̄̈́̄̾̓̂͛͗͒̄̈̂̋̆̚̚͘͘͝͝b̷̢̢̨̢͉̦͔̮̲̩̦̬͙͎͍̙͉̩̤̰̬͓̺̺̟̤̼͙̼̱̠̈̆̂͐̄̃̑̂͛͑̀́̀̋̔̒͊̀̍͐̽̿̄̑͐̽̆̽͑̌̐͐̇̚͝͠͠ͅē̷͕͎͇̹͍̦̞̩̪̯̫̼̹̻̲̉̆̂̈́͆̆͊̊̈́͜t̷̪́͛̽͑͒̊̓̇̓̆̓̆̀͒̈́͑̈̔̑͆͋̊̽̈́͗̍̉̈́̅̈́̕͘͝͠͝ a̵̡̞̫̳͕̤͈̙͇̓͛̂̇̋̊̍̋͛̿̿̐̏͛̓̾̌̏̂͛́̒̔́͋̾̾͠͠k̸̡̧̨̛̯͓͍̻͙̝̣̰͓͚̦̳̼̻̘͖̯̪͚͚̙̼̹͇̜̭͓̭̟͙͔͙͎̯̹̘̟̬͖̹͎̮̦͔̮͍̓͗̏͑̏͛̌̿̆͒̃̌͛̓̃̀͐̎̀̏͂͊͒̾͋̈́̎̄́̆̓̽̿̒͐̀̌͒̐̔͘͘̕͜͠͝͝͠ı̷̨̨̤̟͓̤͈̪͍͎͍̪̰̱̱͓̱̦̭̼̙̺̻̹̀̓̐̃̀̿̄͛̎̓͗͗͆̂̀̃̇̀́́̈́̉͑͗̌̀̀̊̈́̀͋̂̂̔́̉̿̂̚̕̚͘̕̕̕͜͠͠͝l̷̢̢̨̢̥̖̮͕̻̗̪͚͉̬͇͖̯̗̝͍̞̪̦̤̝̗͚̜̞̫̲͉̍͒̈́̔̆̃̔͋̒̔̐̀̍̂̋̚̕ ̷̧̻͂͋̇͑̄̒̌̊̈́͆̏̂̈̌̓̅͌͛͆͌̉́̄͊͗̍̓̀̉̎͗̌̊̕̚͝͝͝s̶̡̧̡͎̬̮̲̥̲͕͍̭͎̣̬̫̗͙͉̺̭̠͖͉̫̩͍̟̱̬̜̳̮͇̣̝͚̤̤̞̫̖͛̽͌͆̿̇̔̄͛͆̌́̿̿͆̓̔́̇͊̔̏̽̽̈͆̂̇͐̑̌̎̓̓͛̈́̐͑̚̚̚͘͜͠ͅͅą̶̢̛͎̝͖̼̖̞̘̮̺̠̻̘̥̞̰̮͎̫̖͈̹̼͈͔͚̬̫̣͇̰͇͚͈͙̫̫̳̦͇̥̝͆͊͊̈́́̄́͛̿̂́̅̔́̌̽͐̆̒͋̈́̂͑̔͛̾̈́͛̈̚͜͜͠͠͝͠ͅğ̴̨̡̡̛̙̟͙̪̠̠͕̤̪̤͉̖̳̟̠̙͔͈̬̰̹͉̯̥͇̙̙̗̄͂̆̆̋̆͌̍̈́̏̎̍̔̓̉̓͛̀̒̅͗̽̍́̅̽̃̈̎̅̓̇̀̌̿̕̕͜͠͝͠͝͝͝͝l̵̫̳̮̖̱̠̮̠͓̘̖̱̀̒̆̋̄̐̅́̔̒͌̔͛̊̒̾̒̓͐̀̓̅̎̆͌̀͂̊̐̚̚̚̚͘͝͝͝ı̸̛̖͚̜͔̺͖̯̱͈̘̹̘̤̫̥̓̈́̋̈́̐̎̽̑͌̈͆̇̔̒̔̂̌͊̃̈̐̃͐̑̆̇̑͛́̈̊́̆̕͜͠͝ğ̷̢̨̛̝͔͎͚̯̖̺̤̹͉͈̭̹̼̪̺͔̣͙̪̠͓̹͓̦̗͓̖̪̋̈́͂̔̀̓͂̑̀́́͗͌͌͋̓́̍̿́̔̾̽̄̆͗̇͆̏̓̔̕͝͝ı̴̨̹̺̤̹̦͖̝̲̣̠̠̰̘͍̳͍͉͙̖̖̗͎͓͖̺̺͔̭̖̜͋̕͜n̵̢̧̡̨̨̛̮̟̦̤̣̦͖̘̝̹͉̻̫̰̩̹̜̣̘͇̤̳͚̟̬͉̥̜̂͋̈̋̊̅͗̐̎̄̍̎̀̀̃̀͊̂̌́̐̆͑̋͆̔̆̋̑̓̅̀͑́̈́́͂̌̓̾͆̽̚̕̕͝ı̴̡̢̡̛͎͔̪̳͔̺̥͖̺̘͍̬͔̹͔̹̫̜̽̔̅͐̍̔͋̔͊͗̆̀̊̈̏̑̎̉̇̊͋̉́̒̈́́͘͜͝͠͝͝͝ ̸̡̛̛̛͇̼̮̭̲͓̖͈̹̗͎̫̘̼̹͎̬̣͖̬̯̪̪̠̩̗͒̌̄́̆̆͌̒̅͌̀̾̌͂͑͑̐̂̈͑̋̅͒̇̾̀̆͊͋̾̽̋̾̃̔̕̕̕̕͜͝ͅk̶̨̡̡̢͙̖͙̘̼̘͓̖͚̼̹͓͓͓̈̉̐̋̐͆̍̈́̈́̉̌̓́͗͆̓̅͂̋̔͋̇̈̐͒͌̑̇͘̚͜͝͝ͅą̵̨̞̜̙̟͙̝̥̘̟̠̣̲̆͑̓̐͐̆̇̈́͜y̵̡̡̛͖̥̪̦̘̘̘̠̼͈̰̩̥͈̮͖̟͕̳̙̘̋͗̓̽̍̏̈́̅̄̈́̄̾̓̂͛͗͒̄̈̂̋̆̚̚͘͘͝͝b̷̢̢̨̢͉̦͔̮̲̩̦̬͙͎͍̙͉̩̤̰̬͓̺̺̟̤̼͙̼̱̠̈̆̂͐̄̃̑̂͛͑̀́̀̋̔̒͊̀̍͐̽̿̄̑͐̽̆̽͑̌̐͐̇̚͝͠͠ͅē̷͕͎͇̹͍̦̞̩̪̯̫̼̹̻̲̉̆̂̈́͆̆͊̊̈́͜t̷̪́͛̽͑͒̊̓̇̓̆̓̆̀͒̈́͑̈̔̑͆͋̊̽̈́͗̍̉̈́̅̈́̕͘͝͠͝ a̵̡̞̫̳͕̤͈̙͇̓͛̂̇̋̊̍̋͛̿̿̐̏͛̓̾̌̏̂͛́̒̔́͋̾̾͠͠k̸̡̧̨̛̯͓͍̻͙̝̣̰͓͚̦̳̼̻̘͖̯̪͚͚̙̼̹͇̜̭͓̭̟͙͔͙͎̯̹̘̟̬͖̹͎̮̦͔̮͍̓͗̏͑̏͛̌̿̆͒̃̌͛̓̃̀͐̎̀̏͂͊͒̾͋̈́̎̄́̆̓̽̿̒͐̀̌͒̐̔͘͘̕͜͠͝͝͠ı̷̨̨̤̟͓̤͈̪͍͎͍̪̰̱̱͓̱̦̭̼̙̺̻̹̀̓̐̃̀̿̄͛̎̓͗͗͆̂̀̃̇̀́́̈́̉͑͗̌̀̀̊̈́̀͋̂̂̔́̉̿̂̚̕̚͘̕̕̕͜͠͠͝l̷̢̢̨̢̥̖̮͕̻̗̪͚͉̬͇͖̯̗̝͍̞̪̦̤̝̗͚̜̞̫̲͉̍͒̈́̔̆̃̔͋̒̔̐̀̍̂̋̚̕ ̷̧̻͂͋̇͑̄̒̌̊̈́͆̏̂̈̌̓̅͌͛͆͌̉́̄͊͗̍̓̀̉̎͗̌̊̕̚͝͝͝s̶̡̧̡͎̬̮̲̥̲͕͍̭͎̣̬̫̗͙͉̺̭̠͖͉̫̩͍̟̱̬̜̳̮͇̣̝͚̤̤̞̫̖͛̽͌͆̿̇̔̄͛͆̌́̿̿͆̓̔́̇͊̔̏̽̽̈͆̂̇͐̑̌̎̓̓͛̈́̐͑̚̚̚͘͜͠ͅͅą̶̢̛͎̝͖̼̖̞̘̮̺̠̻̘̥̞̰̮͎̫̖͈̹̼͈͔͚̬̫̣͇̰͇͚͈͙̫̫̳̦͇̥̝͆͊͊̈́́̄́͛̿̂́̅̔́̌̽͐̆̒͋̈́̂͑̔͛̾̈́͛̈̚͜͜͠͠͝͠ͅğ̴̨̡̡̛̙̟͙̪̠̠͕̤̪̤͉̖̳̟̠̙͔͈̬̰̹͉̯̥͇̙̙̗̄͂̆̆̋̆͌̍̈́̏̎̍̔̓̉̓͛̀̒̅͗̽̍́̅̽̃̈̎̅̓̇̀̌̿̕̕͜͠͝͠͝͝͝͝l̵̫̳̮̖̱̠̮̠͓̘̖̱̀̒̆̋̄̐̅́̔̒͌̔͛̊̒̾̒̓͐̀̓̅̎̆͌̀͂̊̐̚̚̚̚͘͝͝͝ı̸̛̖͚̜͔̺͖̯̱͈̘̹̘̤̫̥̓̈́̋̈́̐̎̽̑͌̈͆̇̔̒̔̂̌͊̃̈̐̃͐̑̆̇̑͛́̈̊́̆̕͜͠͝ğ̷̢̨̛̝͔͎͚̯̖̺̤̹͉͈̭̹̼̪̺͔̣͙̪̠͓̹͓̦̗͓̖̪̋̈́͂̔̀̓͂̑̀́́͗͌͌͋̓́̍̿́̔̾̽̄̆͗̇͆̏̓̔̕͝͝ı̴̨̹̺̤̹̦͖̝̲̣̠̠̰̘͍̳͍͉͙̖̖̗͎͓͖̺̺͔̭̖̜͋̕͜n̵̢̧̡̨̨̛̮̟̦̤̣̦͖̘̝̹͉̻̫̰̩̹̜̣̘͇̤̳͚̟̬͉̥̜̂͋̈̋̊̅͗̐̎̄̍̎̀̀̃̀͊̂̌́̐̆͑̋͆̔̆̋̑̓̅̀͑́̈́́͂̌̓̾͆̽̚̕̕͝ı̴̡̢̡̛͎͔̪̳͔̺̥͖̺̘͍̬͔̹͔̹̫̜̽̔̅͐̍̔͋̔͊͗̆̀̊̈̏̑̎̉̇̊͋̉́̒̈́́͘͜͝͠͝͝͝ ̸̡̛̛̛͇̼̮̭̲͓̖͈̹̗͎̫̘̼̹͎̬̣͖̬̯̪̪̠̩̗͒̌̄́̆̆͌̒̅͌̀̾̌͂͑͑̐̂̈͑̋̅͒̇̾̀̆͊͋̾̽̋̾̃̔̕̕̕̕͜͝ͅk̶̨̡̡̢͙̖͙̘̼̘͓̖͚̼̹͓͓͓̈̉̐̋̐͆̍̈́̈́̉̌̓́͗͆̓̅͂̋̔͋̇̈̐͒͌̑̇͘̚͜͝͝ͅą̵̨̞̜̙̟͙̝̥̘̟̠̣̲̆͑̓̐͐̆̇̈́͜y̵̡̡̛͖̥̪̦̘̘̘̠̼͈̰̩̥͈̮͖̟͕̳̙̘̋͗̓̽̍̏̈́̅̄̈́̄̾̓̂͛͗͒̄̈̂̋̆̚̚͘͘͝͝b̷̢̢̨̢͉̦͔̮̲̩̦̬͙͎͍̙͉̩̤̰̬͓̺̺̟̤̼͙̼̱̠̈̆̂͐̄̃̑̂͛͑̀́̀̋̔̒͊̀̍͐̽̿̄̑͐̽̆̽͑̌̐͐̇̚͝͠͠ͅē̷͕͎͇̹͍̦̞̩̪̯̫̼̹̻̲̉̆̂̈́͆̆͊̊̈́͜t̷̪́͛̽͑͒̊̓̇̓̆̓̆̀͒̈́͑̈̔̑͆͋̊̽̈́͗̍̉̈́̅̈́̕͘͝͠͝ a̵̡̞̫̳͕̤͈̙͇̓͛̂̇̋̊̍̋͛̿̿̐̏͛̓̾̌̏̂͛́̒̔́͋̾̾͠͠k̸̡̧̨̛̯͓͍̻͙̝̣̰͓͚̦̳̼̻̘͖̯̪͚͚̙̼̹͇̜̭͓̭̟͙͔͙͎̯̹̘̟̬͖̹͎̮̦͔̮͍̓͗̏͑̏͛̌̿̆͒̃̌͛̓̃̀͐̎̀̏͂͊͒̾͋̈́̎̄́̆̓̽̿̒͐̀̌͒̐̔͘͘̕͜͠͝͝͠ı̷̨̨̤̟͓̤͈̪͍͎͍̪̰̱̱͓̱̦̭̼̙̺̻̹̀̓̐̃̀̿̄͛̎̓͗͗͆̂̀̃̇̀́́̈́̉͑͗̌̀̀̊̈́̀͋̂̂̔́̉̿̂̚̕̚͘̕̕̕͜͠͠͝l̷̢̢̨̢̥̖̮͕̻̗̪͚͉̬͇͖̯̗̝͍̞̪̦̤̝̗͚̜̞̫̲͉̍͒̈́̔̆̃̔͋̒̔̐̀̍̂̋̚̕ ̷̧̻͂͋̇͑̄̒̌̊̈́͆̏̂̈̌̓̅͌͛͆͌̉́̄͊͗̍̓̀̉̎͗̌̊̕̚͝͝͝s̶̡̧̡͎̬̮̲̥̲͕͍̭͎̣̬̫̗͙͉̺̭̠͖͉̫̩͍̟̱̬̜̳̮͇̣̝͚̤̤̞̫̖͛̽͌͆̿̇̔̄͛͆̌́̿̿͆̓̔́̇͊̔̏̽̽̈͆̂̇͐̑̌̎̓̓͛̈́̐͑̚̚̚͘͜͠ͅͅą̶̢̛͎̝͖̼̖̞̘̮̺̠̻̘̥̞̰̮͎̫̖͈̹̼͈͔͚̬̫̣͇̰͇͚͈͙̫̫̳̦͇̥̝͆͊͊̈́́̄́͛̿̂́̅̔́̌̽͐̆̒͋̈́̂͑̔͛̾̈́͛̈̚͜͜͠͠͝͠ͅğ̴̨̡̡̛̙̟͙̪̠̠͕̤̪̤͉̖̳̟̠̙͔͈̬̰̹͉̯̥͇̙̙̗̄͂̆̆̋̆͌̍̈́̏̎̍̔̓̉̓͛̀̒̅͗̽̍́̅̽̃̈̎̅̓̇̀̌̿̕̕͜͠͝͠͝͝͝͝l̵̫̳̮̖̱̠̮̠͓̘̖̱̀̒̆̋̄̐̅́̔̒͌̔͛̊̒̾̒̓͐̀̓̅̎̆͌̀͂̊̐̚̚̚̚͘͝͝͝ı̸̛̖͚̜͔̺͖̯̱͈̘̹̘̤̫̥̓̈́̋̈́̐̎̽̑͌̈͆̇̔̒̔̂̌͊̃̈̐̃͐̑̆̇̑͛́̈̊́̆̕͜͠͝ğ̷̢̨̛̝͔͎͚̯̖̺̤̹͉͈̭̹̼̪̺͔̣͙̪̠͓̹͓̦̗͓̖̪̋̈́͂̔̀̓͂̑̀́́͗͌͌͋̓́̍̿́̔̾̽̄̆͗̇͆̏̓̔̕͝͝ı̴̨̹̺̤̹̦͖̝̲̣̠̠̰̘͍̳͍͉͙̖̖̗͎͓͖̺̺͔̭̖̜͋̕͜n̵̢̧̡̨̨̛̮̟̦̤̣̦͖̘̝̹͉̻̫̰̩̹̜̣̘͇̤̳͚̟̬͉̥̜̂͋̈̋̊̅͗̐̎̄̍̎̀̀̃̀͊̂̌́̐̆͑̋͆̔̆̋̑̓̅̀͑́̈́́͂̌̓̾͆̽̚̕̕͝ı̴̡̢̡̛͎͔̪̳͔̺̥͖̺̘͍̬͔̹͔̹̫̜̽̔̅͐̍̔͋̔͊͗̆̀̊̈̏̑̎̉̇̊͋̉́̒̈́́͘͜͝͠͝͝͝ ̸̡̛̛̛͇̼̮̭̲͓̖͈̹̗͎̫̘̼̹͎̬̣͖̬̯̪̪̠̩̗͒̌̄́̆̆͌̒̅͌̀̾̌͂͑͑̐̂̈͑̋̅͒̇̾̀̆͊͋̾̽̋̾̃̔̕̕̕̕͜͝ͅk̶̨̡̡̢͙̖͙̘̼̘͓̖͚̼̹͓͓͓̈̉̐̋̐͆̍̈́̈́̉̌̓́͗͆̓̅͂̋̔͋̇̈̐͒͌̑̇͘̚͜͝͝ͅą̵̨̞̜̙̟͙̝̥̘̟̠̣̲̆͑̓̐͐̆̇̈́͜y̵̡̡̛͖̥̪̦̘̘̘̠̼͈̰̩̥͈̮͖̟͕̳̙̘̋͗̓̽̍̏̈́̅̄̈́̄̾̓̂͛͗͒̄̈̂̋̆̚̚͘͘͝͝b̷̢̢̨̢͉̦͔̮̲̩̦̬͙͎͍̙͉̩̤̰̬͓̺̺̟̤̼͙̼̱̠̈̆̂͐̄̃̑̂͛͑̀́̀̋̔̒͊̀̍͐̽̿̄̑͐̽̆̽͑̌̐͐̇̚͝͠͠ͅē̷͕͎͇̹͍̦̞̩̪̯̫̼̹̻̲̉̆̂̈́͆̆͊̊̈́͜t̷̪́͛̽͑͒̊̓̇̓̆̓̆̀͒̈́͑̈̔̑͆͋̊̽̈́͗̍̉̈́̅̈́̕͘͝͠͝

Credits
115
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

++++

Credits
0
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

es

Credits
825
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

Credits
970
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

Credits
0
Rating - 0%

- Hesapı patlatma
- Tüm DM'leri silmek
- Herkese DM atmak
- Hesaba giriş yapmak
- Hesabı kapattırma

dsadasdasdsa

Users who are viewing this thread