HSBC Bank Satılık XSS ve CSRF (1 Viewer)

Credits
55
Rating - 0%
bendede hsbc post sql var sen satarsan söylede bende kitleyim bide siz şey felanmı bekliyorsunuz böye açık bildiriceksiniz milyon dolarlar felan alıcaksınız çoğu köklü firma banka devlet sitesi sizi ciddiye bile almıyor

Credits
0
Rating - 0%
bendede hsbc post sql var sen satarsan söylede bende kitleyim bide siz şey felanmı bekliyorsunuz böye açık bildiriceksiniz milyon dolarlar felan alıcaksınız çoğu köklü firma banka devlet sitesi sizi ciddiye bile almıyor
Bug Bounty hakkında bilgim var. Ama deneyimli arkadaşların fikrini alayım daha doğru bir adım atarım dedim. Güvenlik bildirisinden zengin olmayı beklemiyorum tabi ki. Ama bu açıklar istismar edilirse zengin olunabilir. Neden bizi ciddiye almasınlar?

Credits
55
Rating - 0%
Bug Bounty hakkında bilgim var. Ama deneyimli arkadaşların fikrini alayım daha doğru bir adım atarım dedim. Güvenlik bildirisinden zengin olmayı beklemiyorum tabi ki. Ama bu açıklar istismar edilirse zengin olunabilir. Neden bizi ciddiye almasınlar?
ben tbmm den tut kalkınma bakanlığına kadar bug bounty rapor haline sundum geri dönüş bile yapmadılar ama diğer ülkeler öyle değil saçma sapan bir siteye bile bug bounty raporu sunsan sana geri dönüş yapılıyor

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
ben tbmm den tut kalkınma bakanlığına kadar bug bounty rapor haline sundum geri dönüş bile yapmadılar ama diğer ülkeler öyle değil saçma sapan bir siteye bile bug bounty raporu sunsan sana geri dönüş yapılıyor

Doğru söylüyor, Türkiye'de bilişime değer falan yok, biz bildiriyoruz takmıyorlar, basıyoruz hapise atıyorlar. Saçma işte..

Credits
0
Rating - 0%
Türkiyenin durumu zaten ortada .Tübitak başkanının mesleğinden anlarsınız zaten durumu .Bu ülkede birşey bilenler ya öldürülür,ya yurt dışına gönderilir veyada görmezden gelinilir.

Credits
0
Rating - 0%
Beyler Türk sistemi değil. Bir ada ülkesi ama direk firmanın merkeziyle iletişime geçmiyorlar mı? Yani Türkiye'ye özel bir durum yok.
Bu arada açık hala duruyor. Sağım solum belli olmaz diye bildirmedim henüz. çee

Credits
0
Rating - 0%
ben amerikanın RBC bankasında açık buldum 100 dolar verdiler ;) buradada paylaştım ve xss açığıda vardı paylaşmamıştım

Credits
0
Rating - 0%
Bu arada Elon Musk'ın şirketleri bug bounty'e dahil. Space-x'in tedarikçi listesinin olduğu şifreli bir dizin bulmuştum. Bu önemli bir bilgi. Bu dizini kırabilecek arkadaş varsa özele gelirse çok iyi olur. Sadece şifre istiyor...

Users who are viewing this thread