@Morningstar'dan Şikayetçiyim (1 Viewer)

Turan

Rehber Kuran, Hedef Turan
Credits
11,330
Rating - 0%
frustrated-homelander.gif

Jacky

King Of
Credits
4,936
Rating - 100%
Ulan ne nankör insanlarsınız be. Şu sitede bulunduğum süre boyunca günden güne mutlaka her bir üyeye mesaj atıp hal hatır sormuşumdur. İsteğin var mı kardeşim deyip sohbet etmişimdir. İnsanlara yaranılmıyor arkadaslar. RI0'da kaç admin yapıyor bunu. Yazık cidden
Hal hatır sorar mısın knk znuznxnduzxfjdj

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Ulan ne nankör insanlarsınız be. Şu sitede bulunduğum süre boyunca günden güne mutlaka her bir üyeye mesaj atıp hal hatır sormuşumdur. İsteğin var mı kardeşim deyip sohbet etmişimdir. İnsanlara yaranılmıyor arkadaslar. RI0'da kaç admin yapıyor bunu. Yazık cidden

🌹🤜🤛🌹

Credits
2,348
Rating - 100%
YARRRRRRRAAAAAAKKKKKK 2.5 YİLDİR KİMSE BANA MESAJ ATMADİ AMK SEN DEĞİL SENİN DİSİNDA FORUMDAN 1 ALLAH'ın KULU YAZMADİ YAZMADİ BENİ SEVEN YOK YAZAN YOK BİKTİM AMK ULAN HAYAAAAATTTTTT

Credits
2,873
Rating - 100%
Samimi olabilirsin kardesim. Biz senle abi kardesiz, cevabın ne olursa olsun sen bizden birisin. Elinde olsa RI0'u mu yoksa spyhackerz'i mi kurtarırdın? @Morningstar

Users who are viewing this thread