referansımla kayıt olan herkese 10 coin yolluyorum (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
724
Rating - 0%
Kardeşim boşuna uğraşma kuruş para alamazsınız. Bana da 30 ref istedi hallettim bu sefer de 25 Dolar hesap doğrulaması için yatır diyor. Yol yakınken gel vazgeç bu işten

Credits
724
Rating - 0%
scam yane
Bunlar hep tezgah. İlk başta 10 dolar doğrulama amaçlı yatır demişti şu an güncel olarak 25 Dolar yapmışlar. Ekşi sözlük de aslında yıllar önce yöntemi anlatılmış ama para hırsı yüzünden boşu boşuna denedik ve elde var sıfır. İlk önce 30 ref istiyor ondan sonra 25 dolar atıyorsun ondan sonra hesabını siliyorlar 😢

Credits
2,635
Rating - 0%
Bunlar hep tezgah. İlk başta 10 dolar doğrulama amaçlı yatır demişti şu an güncel olarak 25 Dolar yapmışlar. Ekşi sözlük de aslında yıllar önce yöntemi anlatılmış ama para hırsı yüzünden boşu boşuna denedik ve elde var sıfır. İlk önce 30 ref istiyor ondan sonra 25 dolar atıyorsun ondan sonra hesabını siliyorlar 😢
ben para yatrımadım ama boşa gitti zamanımız.

Credits
724
Rating - 0%
ben para yatrımadım ama boşa gitti zamanımız.
Benim de en az 100 GB internet boşa gitti. 3 tane telefonla 24 saat aralıksız video izleyerek buraya kadar gelebildim. Bakalım bir yerden biraz para gelirse deneme amaçlı 25 Dolar yatırıp parayı veriyor mu diye deneme yapacağım ☺️

Credits
2,635
Rating - 0%
Benim de en az 100 GB internet boşa gitti. 3 tane telefonla 24 saat aralıksız video izleyerek buraya kadar gelebildim. Bakalım bir yerden biraz para gelirse deneme amaçlı 25 Dolar yatırıp parayı veriyor mu diye deneme yapacağım ☺️
sen ya inanmışsın ya da inanmak istiyorsun :D

Credits
102
Rating - 0%
Kardeşim boşuna uğraşma kuruş para alamazsınız. Bana da 30 ref istedi hallettim bu sefer de 25 Dolar hesap doğrulaması için yatır diyor. Yol yakınken gel vazgeç bu işten
Evet dostlar siteye 28 kişi kayıt olucak kayıt olana herkese kişi başı 10 coin yolluyorum sitenin ödeme yapıp yapmadığını öğrenmem lazım arkadaşım ödeme aldığını söyledi ama ben emin değilim.

Site linki: https://pz-video.xyz/ref.php?r=9651075792044301

kayıt olanlar pm ss atsın direkt yollayayım.
site tonla açık dolu kardeşim güvenmeyin siteye. hatta verin kullanıcı adlarınızı e posta şifrenizi söyleyeyim

Credits
102
Rating - 0%
Eyvallah sağolasın kardeşim. Bizim düzenli dolandırıcımız var.
orda virgül koymamışım yanlış anlamışsın kardeşim ver kullanıcı adını, e posta şifre her şeyini dökeyim siteye kayıt olduğun. sitede şifre unutma yerinde post sql injection var gir çek tüm datayı aptal aptal konuşma

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread