Selamun aleykum başım belada (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
'la isko korkutma çocuğu bise olmaz lan bak profilimde skype yazıyor korkunca bana yaz aq 4 pice sanal mi birakilir

Credits
20
Rating - 0%
kardeş sen şimdi diyelim ki onlarla konuşmuyorsun onlar kendileri sana yazıyorlar mı tehdit ediyorlar mı?
İshak telli vatsaptan ve telegramdan arama ile sürekli rahatsız ediyor engelledim ama bilmiyorum içimde bir kuşku var çünkü son konuşmamızda küfür ve savcılığa gitme tehdidinde bulunmuştu

Credits
0
Rating - 0%
ya en kötü sen onları şikayet et mk attır hepsini iceriye tr de adelet fazla hızlı ilerlemiyor zaten belki ceza bile almazsın

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
İshak telli vatsaptan ve telegramdan arama ile sürekli rahatsız ediyor engelledim ama bilmiyorum içimde bir kuşku var çünkü son konuşmamızda küfür ve savcılığa gitme tehdidinde bulunmuştu

hiç bir şey yapamaz ağzı olan konuşuyor siktir et

Credits
0
Rating - 0%
olum varya çıldırtmayın beni o ishak telli mi ne telini koparrım hırçınım ben taaamıııı sinirlendirmeyin len :) şaka bi yanada kardeş engelle deki annı varya cumbuz selalesinin altında severim bacını varya kebapcıya götürürüm de engeli çak

Credits
0
Rating - 0%
ya dostum,seninde elinde onlarla alakalı bir şeyler vardır dimi.
sen önce git ver savcılığa.
suç duyurusunda bulun.
tanığımda de.
iş çözüldü

Credits
0
Rating - 0%
Lan adam ne yaptı da ceza alacak kufur hakaret her yerde onların amk al ettim hadi verson savcılığa korkma 'la sense ciddi diyom korkma bi bok olmaz siktirin yasaklar da çek çik bitti bukadar sen korkdukça o malaklar kendilerini bise yaptim sanıyor

Credits
20
Rating - 0%
Abiler Allah aşkıan korkutmayın 2 yıl 3 yıl 5 yıl demeyin niye ben ceza yiyeyim ben birşey yapmadım lanet olsunki onlara inandımbilgimi verdim vatan sever sandım allah belamj vereydide bulaşmasaydım

Credits
0
Rating - 0%
2828440_odf70.jpg

Başlığı Okuyunca Aklıma Gelen Göörsel(flashback)​
Allah Çarpsın burnumla güldüm amk dayudfgsevtyasd

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread