Sigarayı Bırakma Hk (1 Viewer)

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Esenlikler dilerim öncelikle.

Ortalama tam olarak bilmesemde 7-8 yıldır kullanıyordum sürekli bırakma kararım vardı bir türlü bırakamıyordum ve dün gittim bir paket aldım içtim istesem almazdım öyle sigara aramıyordum alışmıştım neyse bi kaç tane içtim ardından irademi kontrol ettim ve farkettimki istediğim zaman içmiyorum evet ilk gün baş ağrısı oluyor fakat öyle aman aman bi ağrı falan değil sinirde oluyor fakat oda bastırılabiliyor pek bi zorluğu yok irademi test ettim diyorum ilk sigaradan 4-5 saat sigara içmemişim arada içiyordum oda aklıma gelince neyse yani şu deneyim şahsen hoşuma gitti uzun süre içmeyince bi dal yakınca baş dönmesi falan oluyor 3-4 gün içmeyince zaten tadı hadda içen insanın yanında durması bile iğrenç geliyo ter kokusu gibi birşey duyuyosunuz neyse uzun lafın kısası sigarayı bırakmak öyle aman aman zor birşey değil bırakma sürecimde öyle leş gibi şeyler yaşadım ama sigaraya sarılmadım belkide iradem güçlüdür ama onsuz hayat oluyor hemde çok güzel oluyor he şimdi derler e aldın içtin be aq salağı gerçekten tüm kalbimle söylüyorum irademle aldım ve paket bitince tekrar içmicem yani 3-4 gün sonra tekrar başlama gibi bişey söz konusu olamaz ben istemediğim sürece anlatmak istediğimi umarım anlamışsınızdır sigarayı bırakmak isteyenler Umarım bırakırsınız düşünsüğünüz kadar zor değil emin olun çok kolay birşey ilerleyen günlerde deneyimlerimi anlatırım belki haydi esenlikle kalın dostlar.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
He şöylede birşey var ben aşko kuşko değilim yani aman başım ağrıdı aman kıçım ağrıdı kendime karşı biraz gaddarımdır yani baş ağrısını falan pek siklemedim zaten öyle aman aman bi ağrı değil hani bazı baş ağrıları uyutmaz ya bu öyle değil mis gibi uyursun neyse hissetmeden anlayamazsınız ama gerçekten ama gerçekten çok kolay geçti benim için ben sadece irademle yani kendi bire bir isteğimle gittim aldım içtim ve ardından 5 saat falan içmedim baş ağrısı yine oldu ama yine içmedim yani amk test ettim kendimi denek oldum bi nevi salak salak içtin ya demeyin.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Psikolojik olarak baya baya kolay baş ağrısı vs (Benim için) el alışkanlığı biraz sizi üzebilir o baya can sıkıcı oluyor onuda karanfil,sakız çiğneyerek geçirirsiniz kilo problemi konusunda ne desem yalan olur metobolizma ve bünyeyle alakalı bir olay yani size bağlı birşey.

Zafiyetsiz 

KALICI AFK
Credits
3,612
Rating - 100%

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Ben kullandıktan 1 yıl sonra, yaklaşık olarak 1.5 ay gibi bir süre bıraktım. Bırakmam çok iyi geldi, hayata döndüm diyebilirim fakat nolduğunu hatırlamıyorum geri başladım. Sinir atakları gün geçtikçe büyüyerek vuruyordu, ben sigaraya değil sinirime yeniliyorum sürekli, çevremdeki insanlar artık sigara iç düzel gibi konuşmaya başlıyor, bundan ötürü çevremi yok ettim umuyorum ki, bende senin gibi buraya bıraktım, etkileri bunlardır yazarım

Credits
1,065,380
Rating - 100%
Sigarayı bırakmanız için kendinize sormanız gerek sorular:

• Sigara içmemin neyini sevmiyorum?
  • Sigara içtiğimde neyi kaçırıyorum?
  • Sigara içmek sağlığımı nasıl etkiliyor?
  • Sigarayı bırakınca hayatım nasıl daha iyi olacak?
  • Sigara içmeye devam edersem bana ve aileme ne gibi kötü etkileri olacak?

Selamlar, ilk sigara içmeye 12 yaşında yani 6. sınıfta başladım, hafta 2 3 dal şeklinde okul çıkışlarında arkadaşlarla gizli gizli içiyorduk, bu durum böyle 8. sınıf sonuna kadar sürdü. Ortaokuldan liseye geçtiğim yazın elektrikçide işe başladım ve düzenli sigara içmeye o zaman başladım. 8 yıldır her gün sigara içiyorum, özellikle bu son 1 yılda günde bir buçuk iki paket şeklinde artmaya başladı ve kendimi çok sağlıksız hissediyorum ama içmeden de duramıyorum. Sigarayı bırakmak için birkaç girişimim oldu ama hepsi olumsuz sonuçlandı, geçen hafta yeni bir girişimde bulundum ve günde 1 pakete düşmeyi başardım, bunu böyle yavaş yavaş, alıştıra alıştıra azaltayağım, şimdilik bırakmayı düşünmüyorum.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Dur knka daha birakmis sayilmazsin 2 hafta - 1 ay gecsin bak krizler nasil geliyo
İlk 3 günün krizi hiç birşeye benzemez zaten ilerleyen süreçte krizler git gide azalıyor bazen 12 saatte bir geliyor 12 saatte bi kez gelen krizde kendini tutamıyacak adamın iradesini... Bence bırakman istenilmediği için bırakılmıyor bro.

Aydın 

Social Media Security
Credits
4,011
Rating - 100%
Psikolojik olarak baya baya kolay baş ağrısı vs (Benim için) el alışkanlığı biraz sizi üzebilir o baya can sıkıcı oluyor onuda karanfil,sakız çiğneyerek geçirirsiniz kilo problemi konusunda ne desem yalan olur metobolizma ve bünyeyle alakalı bir olay yani size bağlı birşey.
Yararlı Eline sağlık deniycem can 😍

Credits
3,488
Rating - 0%
İki kez ilaç kullandım, bir kere kendim denedim. Şu lanet şeyden kurtulamadım. İllet gibi meret. Artık canım istediği için değil sırf yakmak için yakıyorum.

Users who are viewing this thread