Sms Gönderebileceğim Site Arıyorum Yardım (1 Viewer)

Credits
976
Rating - 0%
Merhaba SPY Ailesi,

Kendi SMS lerimi gönderebileceğim bir sistem arıyorum program olur web üzerinden olur KENDİ BAŞLIĞIMI oluşturup nasıl gönderim yapabilirim ? Böyle bir site veya program mevcutmu ? SMS bomber vs gibi aktiviteler için kullanmayacağım TANITIM amaçlı kullanacağım o yardımcı olursanız çok sevinirim,

Teşekkürler

Last edited by a moderator:
Credits
499
Rating - 0%
Eğer ki ücretli olsun diyorsan ( ücretli fakat çok kaliteli bir servis. ) NETGSM öneririm kendim iş yerim için kullanıyorum çok memnunum 1 kere olsun sıkıntıya girmedim. Ücretsiz olarak diyorsan fazla bir bilgim yok en iyisi ücretini verip bakiyeni alarak kullanmak.

Credits
499
Rating - 0%
Çok teşekkürler öneri için peki Şartları nedir ?
Ücreti verdiğiniz sürece kullanıyorsunuz. Kayıtta şirket ismi kısmına firma adı falan giriyorsun kendine göre çalışanı 1 olarak ayarlayabiliyorsun. Daha sonrasında işlemi seçiyorsun 0850li numara almadan tut kurumsal whatsapp hattına kadar var.

Credits
499
Rating - 0%
Ayrıca c# ve api konfigürasyonlarını yapabiliyorsanız netgsmin api seçeneğide var api ile kendi idnizi kullanarak birisine program üzerinden mesaj attırabiliyorsunuz.

Credits
976
Rating - 0%
Termux kullanmayı bilmiyorum eğer daha iyi olucaksa kullabilirim en azından bir kaç birşey öğrenene kadar...

Credits
976
Rating - 0%
O zaman önce ilk olarak NETGSM e kayıt olup inceleyim sırası ile birşey takılıcak olursam yardım istiyebilirim..

Credits
976
Rating - 0%
Desteklerinizi bekliyorum ücretsiz olarak nasıl yapabilirim YURT DIŞI da olur sistem hiç farketmez....

Users who are viewing this thread