Spyhackerz hangi renkte tema kullanmalı? (3 Viewers)

Yeni tema ne renkte olmalı?

• Siyah

Votes: 37 62.7%
  • Beyaz

Votes: 7 11.9%
  • Gri(şuanki)

Votes: 4 6.8%
  • Kapalı mavi

Votes: 11 18.6%

• Total voters
    59

Faraza 

CHG Üst Düzey Yönetim Personeli [ADAMINA GÖRE] (:
Credits
35,041
Rating - 100%
Şuanki temada bin türlü hata var tahminmizce ilerde site geliştiricisi mectruy tarafından tema değişikliğine gidilecektir. Sizce spyhackerz tema rengi ne olmalı?
Dostum mobilden giriyorum chat kisminda messages box cikmiyo, sol ust kosedeki 3 cizgi calismiyo genel olarak, yeni gonderiler kismi bazen calisiyo bazen calismiyo gibi problemler var.

Kardinal 

SpyHackerz.org
Credits
3,510
Rating - 100%
Dostum mobilden giriyorum chat kisminda messages box cikmiyo, sol ust kosedeki 3 cizgi calismiyo genel olarak, yeni gonderiler kismi bazen calisiyo bazen calismiyo gibi problemler var.
Eski temadaykende bu sorunları yaşıyor muydun?

Faraza 

Credits
35,041
Rating - 100%
Senin gibi birkaç şikayet daha var. @Mectruy tema ve xf sürüm updateee(+postbit)
Forum da genel olarak aktifim destek amaçlı ama chat vs kullanamıyorum fazla yeni gelen gonderileri takip etmede vs problemler yasiyorum dndjdjsjdjjd duzelirse baya iyi olur

Faraza 

Credits
35,041
Rating - 100%
Şu anda hepsi calisiyo bende bu tema da

Faraza 

Credits
35,041
Rating - 100%
Pü bdhdjsjdjd nazar degdirdik yine gitti butonlar basmiyo messages box kayboldu yine orda

Credits
2,873
Rating - 100%
konuya bakmıyorum, temayla ilgili gördüm yazayım dedim. allahınızı peygamberinizi seviyorsanız klasik xenforo veya şu kırmızı tema kullanıcıların seçimine ait açık olarak ayarlansın. bu tema bende kastırıyor. xenforonun kurulduğu zamanki tema ve şu kırmızı tema kastırmıyor.

Kardinal 

SpyHackerz.org
Credits
3,510
Rating - 100%
Pü bdhdjsjdjd nazar degdirdik yine gitti butonlar basmiyo messages box kayboldu yine orda
Muhtemelen kaynak kodunda bir js kodu yüklenmeye çalışıyor ve bazı cihazlar desteklemiyor

Faraza 

Credits
35,041
Rating - 100%
Muhtemelen kaynak kodunda bir js kodu yüklenmeye çalışıyor ve bazı cihazlar desteklemiyor
Hmm olabilir desteklenmiyodur belki mantikli ama bu problem biz hadi neyse bi sekilde idare ediyoruz da baskalari icin hos opmayabilir

Kardinal 

SpyHackerz.org
Credits
3,510
Rating - 100%
@Anarchosa Bu gri tema hayvan gibi kasıyor bende aşırı derece yavaş bende...
@Mectruy muhtemelen geçici olarak ayarlamıştır.

Hmm olabilir desteklenmiyodur belki mantikli ama bu problem biz hadi neyse bi sekilde idare ediyoruz da baskalari icin hos opmayabilir
Chatboxın kaynak kodlarını kontrol edicez en yakın zamanda çözüme kavuşur.

Faraza 

Credits
35,041
Rating - 100%
@Mectruy muhtemelen geçici olarak ayarlamıştır.

Chatboxın kaynak kodlarını kontrol edicez en yakın zamanda çözüme kavuşur.
Şu 3 cizgi ile yeni konular kisminada bakarsaniz iyi olur tesekkurler :) kolay gelsn

RootDeviL 

𝕶𝖎𝖓𝖌 𝕺𝖋 𝕾𝖊𝖔
Credits
4,868
Rating - 0%
Pixel edit candır hep etkisini gördüm hem seo hem performansta

Credits
13,693
Rating - 100%
şahsi olarak operagx kullanıyorum ve cogu kısı kullanıyordur , bu tema opera gx de baya göz alıcı oluyor.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
siyah tema cok klasiğe kaçıyor artık genellikle illegal hacking platformlarda görülen sık tema spyhackerz daha özgün ve modern tema kullanabilir ve tema seçimi kullanıcılara açık olursa dahada güzel olur yani demek istediğim ne webmaster ne hacking ne eğlence form teması gibi ortaya karışık daha özgün daha modern ..

Chatbox ve onaylı ilanlardaki önerimide @Mectruy e söyledim chatboxda yapılacak çok yenilik değişiklik eklenmesi gereken bir sürü kod var onaylı ilanlar ve sağ alt tarafada özellikle onaylı ilanlar kısmına kaydırmalı sidebar sistemi getirilse süper olur aynı şekil ana sayfada chatboxun hafif üst kısmındaki orta hizaya kaydırmalı duyurularla ilgili bir kaç yazı vs. eklenebilmeli...

ve sitenin konular kısmı yazı fontu ayarlanmalı ve konu daki konu acan konu sahibi tarzı tag + konuya yorum yapanların yaptıgı yorumun profil footgrafı ve alttaki bilgiler daha güzel güncellenebilir ve son olarak sitenin en alt kısmına daha güzel içerikler eklenebilir ki forumda daha cok akıcı baska zaman harcanılacak ve gezinilecek şeyler olmalı ve kategoriler kısmı eklenmeli güzel bir şekilde güncellenmeli bi aralar hack tools vardı daha güzeli gelicek denildi ama maalesef ortada yine bir şey yok bunlar zamanla olunacak şeyler tabi ve bütçe isteyen işler ama @Mectruy 'e güvenimiz sonsuz imt ye nasıl sağlam yaptıysa burayıda bi güzel bi o halleder diye düşünüyorum iyi forumlar :)

Users who are viewing this thread