Status
Not open for further replies.

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Kullandıklarım arasında önde gelen bir script ban yemiyor tasarımıda çok sağlam bana ait değildir önceden paylaşıldı ise affola

telif2.png

Last edited by a moderator:
Credits
1,507
Rating - 100%
@Al Simmons Huzur bozuyor sataşıyor elinde kanıtı olmadan kendince bir şeyler saçmalıyor gereğini sen yapar mısın ?
Konu Çalman Yasak Vesaire Demiyorum Farkındaysan Gerçekleri Söylemem Neden Bu Kadar Zoruna Gitti Anlamış Değilim :) (Forumda Kanıtlarla Konu Açmıştım Zaten 1 Defa) Neyse Tartışmayı Uzatmanın Bir Anlamı Yok.

@Al Simmons Ne Yaparsa Yapsın Gocunmam Tarafsızdır Kendisi Ne İsterse Yapabilir.

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Amma uzatmışsınız, yorumlarınızı temizledim. Tekrarlamayın.
teşekkürler ama yorumlar hala duruyor eğer bunlarda silinmiyorsa konumun kilitlenip çöpe taşınmasını isterim iyi forumlar

R00T3R

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
@SkullZ @Killer konuyu kiltler misiniz @Al Simmons Geldiğinde gereğini yapacaktır.
@Killer bu yorumuda siler misin bunuda
Konu Çalman Yasak Vesaire Demiyorum Farkındaysan Gerçekleri Söylemem Neden Bu Kadar Zoruna Gitti Anlamış Değilim :) (Forumda Kanıtlarla Konu Açmıştım Zaten 1 Defa) Neyse Tartışmayı Uzatmanın Bir Anlamı Yok.

@Al Simmons Ne Yaparsa Yapsın Gocunmam Tarafsızdır Kendisi Ne İsterse Yapabilir.
bunu silmenizin nedeni burası şikayet konusu değil şikayeti oloan gitsin konu acsın adminler olarak sizler neyin ne oldugunu acıklama yaparak o sıkayet konusu altında belirtirirsiniz zaten.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread